Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулися творчі конкурси для вступників на 1 курс бакалаврату за освітніми програмами «Театральне мистецтво» та «Графічний дизайн»

11.07.2019 08:58 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології творчі конкурси Дизайн Театральне мистецтво вступна кампанія-2019

Кілька турів вступних випробувань витримали учасники творчих конкурсів, які проходили для вступників на спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» (освітня програма «Театральне мистецтво») та 022 «Дизайн» (освітня програма «Графічний дизайн»). Напередодні також відбулися консультації щодо специфіки проведення цих конкурсів, що допомогло молоді максимально підготуватися й бути більш впевненими у своїх силах.

Загальна кількість учасників творчих конкурсів, які вже пройшли у цьому році: майже 35 осіб – на спеціальність «Сценічне мистецтво»; понад – 50 осіб на спеціальність «Дизайн».

Зокрема, усі охочі навчатися за освітньою програмою «Сценічне мистецтво» мали виконати кілька завдань, які дозволили оцінити конкурсній комісії творчий потенціал вступників: це – виконання літературних творів, перевірка їхніх музичних та пластичних здібностей, етюдна робота. Свої вміння учасники демонстрували на сцені навчального корпусу № 8 ЗНУ.

Представники компетентної комісії окремо оцінювали загальну художню культуру, здатність вирішувати композиційні проблеми, грамотно побудувати форму, володіння прийомами кольорового вирішення середовища для тих учасників творчих конкурсів, хто прагне вступити на навчання за освітньою програмою «Графічний дизайн». Завдання для майбутніх дизайнерів полягали у створенні малюнку з натури (натюрморт із геометричних фігур, предметів побуту з драперіями) та виконанні проекту зі створення абстрактної об’ємно-просторової композиції. Шість годин було відведено учасникам творчих конкурсів для написання малюнку і 4 години – на завдання з композиції.

Варто зазначити,  що представники кваліфікованої комісії творчих конкурсів, яку склали викладачі факультету СПП, відзначили досить високий рівень підготовки, талановитість і неповторність авторських стилів, які продемонстрували учасники під час виконання творчих завдань. Велике прагнення конкурсантів навчатися на умовах бюджету заклало в них готовність до справжньої боротьби, під час якої ті виявили високий рівень підготовки і креативності. Переважна більшість із них вдало  впоралася із поставленим завданням й отримали високі бали.

Рейтингові списки рекомендованих на зарахування за державним замовленням на 1 курс будуть оприлюднені на сайті приймальної комісії та на інформаційній дошці біля навчального корпусу № 2 ЗНУ 26 липня після 12.00. Додаткова сесія творчих конкурсів для вступників на денну та заочну форми навчання, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб проходитиме 15-22 липня за розкладом.

Докладно ознайомитися з інформацію щодо проведення творчих конкурсів, етапів вступної кампанії, рейтингових списків вступників тощо можна на сторінці: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/ .

Олена Хлистун