Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед переможців конкурсу «Спортивна гордість Запоріжжя»

Представники ЗНУ – серед переможців конкурсу «Спортивна гордість Запоріжжя»

Представники ЗНУ – серед переможців конкурсу «Спортивна гордість Запоріжжя»
11.07.2019 16:15 Все Головні новини Спортивна гордість Запоріжжя спорт перемога

Нещодавно на базі палацу спорту «Юність» відбулася церемонія нагородження регіональною премією «Спортивна гордість Запоріжжя». Цей конкурс був започаткований Асоціацією спортивних організацій за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

За результатами виступів у кожному сезоні відзначаються кращі спортсмени Запорізької області. Цього разу вшановували кращих спортсменів і тренерів весни. За регламентом конкурсу лідерів визначали шляхом голосування у два етапи: на першому трійки претендентів визначали журналісти та фахівці, на другому переможців обирали шляхом народного голосування на платформі журналу VIP CLUB. Цього разу участь у голосуванні взяли майже п’ять тисяч респондентів. Відзначимо, що серед переможців конкурсу були і представники Запорізького національного університету.

За інформацією Управління молоді, фізичної культури та спорту та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, в рамках проведення церемонії вручення премії «Спортивна гордість Запоріжжя» було відзначено лауреатів в номінації – «Спортивна наснага Запоріжжя», яких визначають самі меценати конкурсу. Так, грошовою премією було відзначено призера чемпіонату Європи з важкої атлетики, вихованець ЗНУ Кирила Пирогова. А президент Всеукраїнської федерації «Спас», доцент факультету фізичного виховання Олександр Притула вручив грошову премію кращому молодому спортсмену свого виду спорту – Максиму Литовченку, який цієї весни виграв сім обласних та національних змагань.

 

 

 

Схожі новини