Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЕПК надійшло майже 890 заяв від вступників на базі 9 класів

До ЕПК надійшло майже 890 заяв від вступників на базі 9 класів

15.07.2019 09:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2019 відбіркова комісія

У Запорізькому національному університеті завершився важливий етап вступної кампанії до Економіко-правничого коледжу. Із 1 по 13 липня вступники, що планують вступити до ЕПК на базі 9 класів, подавали необхідні для вступу документи в паперовому вигляді.

Як повідомила відповідальний секретар відбіркової комісії ЕПК Лілія Козак, цього року до співробітників комісії звернулося близько 400 осіб. Загалом вони подали майже 890 заяв на вступ до коледжу. Найбільшою популярністю серед вчорашніх дев’ятикласників користувалися такі спеціальності, як «Туризм», «Право», «Інженерія програмного забезпечення» й «Менеджмент».

Нагадаємо, що на сьогодні випускники 11-х класів, які бажають навчатися в ЕПК, можуть подавати заяви й документи в електронному вигляді до 29 липня. Серед переваг навчання в коледжі відзначимо те, що для вступу до нього потрібно всього два сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання замість трьох, обов’язкових для вступу до закладу вищої освіти. А після завершення навчання в коледжі його випускники мають можливість продовжити навчання на старших курсах ЗНУ.

Нагадаємо, що всі охочі навчатися в коледжі на основі базової середньої освіти в цей час можуть завітати до відбіркової комісії за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус ЗНУ №2, вхід збоку (праворуч від центрального входу до корпусу) до наукової бібліотеки. Відбіркова комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 та в суботу з 9.00 до 14.00. Також можна зателефонувати за номером: 228-75-39.

Більш детально зі спеціальностями, за якими здійснюється навчання в ЕПК, переліком документів, необхідних для вступу, тощо можна ознайомитися за покликанням: http://epkznu.com/entrant/