Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають творчі конкурси для вступників, які навчатимуться за контрактом

У ЗНУ тривають творчі конкурси для вступників, які навчатимуться за контрактом

16 та 17 липня в ЗНУ проходили творчі конкурси для першого потоку вступників, які прагнуть навчатися за освітніми програмами «Спорт», «Фізичне виховання», «Графічний дизайн», «Театральне мистецтво» (за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб). Окрім цього, вже пройшли даний вид випробувань ті, хто претендують на місця державного бюджету.

Майбутні спортсмени під час творчого конкурсу демонструють свої фізичні можливості у двох розділах: гімнастичні та легкоатлетичні вправи. Дівчата здійснюють підіймання ніг до прямого кута за 30 секунд з вихідного положення, висячі на гімнастичній стінці, а хлопці – підтягуються на турніку відповідно до вікових нормативів. Ці вправи вони виконують у гімнастичному залі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Також обидві категорії демонструють себе у забігу на 100 метрів – на стадіоні «Локомотив». Фіксують спортивні досягнення цієї групи вступників кваліфіковані тренери, викладачі факультету фізичного виховання, роботу яких очолює в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля.

Для дизайнерів творчі завдання традиційно полягають у створенні малюнку з натури (натюрморт із геометричних фігур, предметів побуту з драперіями) та виконанні проекту зі створення абстрактної об’ємно-просторової композиції. А претенденти на здобуття акторської спеціальності виконують літературні твори, демонструють свої музичні та пластичні здібності, а також представляють етюдну роботу – на сцені навчального корпусу №8.

Із творчою молоддю цими днями працювали висококваліфіковані викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну. Зокрема, роботи майбутніх дизайнерів оцінювали члени компетентної комісії – декан факультету СПП Ольга Пономаренко, заступник декана з навчальної роботи Ірина Козич, старший викладач Тетяна Петрик, викладачі Наталія Соколовська, Анна Виноградова та інші.

Загальна кількість осіб, які вже взяли участь у творчих конкурсах за спортивними напрямами – майже 150 осіб. Також пройшли випробування близько 100 майбутніх дизайнерів і понад 50 акторів.

Увага: 19 та 22 липня у ЗНУ очікують другий потік вступників – учасників творчих конкурсів, які розраховують навчатися на умовах контракту. Заходи проходитимуть за розкладом: http://web.znu.edu.ua/pk/wp-content/uploads/2019/06/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D1%85-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D0%B2-2019-%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A2%D0%A0%D0%90%D0%9A%D0%A2.pdf

Олена Хлистун