Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен-важкоатлет ЕПК ЗНУ завоював призові місця на чемпіонатах України з пауерліфтингу та жиму лежачи

19.07.2019 10:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК перемога в змаганнях з пауерліфтингу

15-18 липня в м. Коломия відбувся Чемпіонат України з жиму лежачи, в якому взяв участь студент 3 курсу ЕПК ЗНУ спеціальність «Журналістика» Андрій Бойко. Спортсмен змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед юнаків і здобув 2 місце з результатом 152,5 кг.

У цих змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з різних міст України у різних вагових і вікових категоріях серед чоловіків і жінок.  Крім того, молодий спортсмен здобув 3 призове місце на цьогорічному чемпіонаті України з пауерліфтингу, який проходив 22-26 червня, серед юнаків у ваговій категорії 93 кілограми з результатом 567,5 кг.

Відзначимо, що змагання проводились за організаційної підтримки Федерації пауерліфтингу України, а тренером спортсмена виступив Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен світових змагань – Дмитро Семененко.

За словами самого спортсмена, йому вдалось продемонструвати гарний результат завдяки власній налаштованості на перемогу, наполегливості, цілеспрямованості, тренуванням і спортивній витримці. «Я отримав багато досвіду і вражень від цих змагань, особливо щодо організації проведення змагань, професійного обладнання і суддівства», - говорить Андрій Бойко. Крім того, ці змагання є відбірковим етапом до чемпіонату світу і Європи, що є гарною мотивацією до кращих результатів. Зараз спортсмен зробив перерву і найближчим часом планує готуватись до наступних чемпіонатів України і світових змагань, демонструвати ще кращі результати і здобувати призові місця.

Відзначимо, що для спортсмена це не перша перемога. Так, серед спортивних здобутків Андрія Бойка, який вже 3 роки наполегливо займається спортом, призові місця у чемпіонатах України і області з пауерліфтингу, у Кубку України з пауерліфтингу у 2018 році тощо.

Вітаємо Андрія Бойка із перемогами і бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі.