Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти надійшла подяка ЗНУ за проведення зовнішнього незалежного оцінювання

19.07.2019 15:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНО подяка

Запорізький національний університет давно й плідно співпрацює з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. Зокрема, ЗНУ щороку виступає пунктом проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання для випускників шкіл м. Запоріжжя й області. Також на його базі регулярно проходять тренінги із підготовки до ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та організовані адміністрацією й колективом закладу вищої освіти.

От і цього року на базі ЗНУ провели зовнішнє незалежне оцінювання для випускників шкіл із математики, української мови та літератури, англійської мови, фізики й історії України. А також – єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування з права для тих, хто прагне поступити до магістратури.

Участь викладачів та співробітників ЗНУ в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та дієву підтримку керівництва університету, зокрема його ректора Миколу Фролова високо оцінили представники Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

На ім’я Миколи Олександровича надійшла подяка за підписом директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової. У цьому документі йдеться про те, що центр «висловлює щиру подяку Вам і науково-педагогічному колективу Запорізького національного університету за підтримку та проведення спільного етапу вступної кампанії – зовнішнього незалежного оцінювання-2019».

У листі також зазначається: «переконані, що спільними зусиллями сприяємо становленню демократичного та правового суспільства в нашій державі». Також у ньому висловлюється сподівання на подальшу співпрацю між ЗНУ та Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти.

dprtsoyao_775.pdf