Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершується навчальна практика майбутніх інженерів-будівельників – студентів Інженерного інституту ЗНУ

22.07.2019 15:35 Все Головні новини Інженерний інститут кафедра промислового та цивільного будівництва навчальна практика

Студенти 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», у рамках проходження навчальної практики відвідали будівельний майданчик житлового комплексу «Комфорт-Сіті», що знаходиться в м. Запоріжжя по вул. Бородинська, 2.

Під час перебування на майданчику для групи студентів було організовано екскурсію під керівництвом асистента кафедри промислового та цивільного будівництва Максима Банаха та менеджера відділу продажу ЖК «Комфорт-Сіті» Юлії. Студенти отримали можливість поглибити свої теоретичні та практичні знання, а також здобули досвід перебування на будівельному майданчику безпосередньо під час виконання будівельно-монтажних робіт.
Під час проходження практики на підприємстві «Виробниче об'єднання Запорізького акціонерного товариства закритого типу ‘’Металургремонт-2’’» першокурсники мали можливість ознайомитись зі структурою підприємства, попрацювати з архівом та робочими кресленнями, подивитись спеціальні ознайомчі фільми будівельного напряму.
Окремо було організовано та проведено екскурсію в районі проспекту Металургів, де студенти мали можливість ознайомитись з існуючим житловим фондом, будівлі якого перебувають у деформованому та передаварійному стані (будинки №15 та №17 по пр. Металургів та будинки №179, №181, №224 по пр. Соборний). Разом із викладачем, за допомогою його запитань, студенти визначили чіткі критерії та наочні передумови виникнення деформацій будівель та споруд у регіонах зі складними інженерно-геологічними умовами.
Знайомство з підприємствами міста, проектними установами та виїзди на будівельні майданчики є важливим кроком у підготовці майбутніх інженерів-будівельників. Першокурсники факультету із захопленням пройшли двотижневий курс навчальної практики, були приємно вражені рівнем будівельної галузі м. Запоріжжя… Найголовніше, відтепер вони мають уяву про всі стадії життєвого циклу будівель та споруд: від проекту-креслення до їх зведення та експлуатації.

Кафедра промислового та цивільного будівництва