Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Оприлюднено рейтингові списки рекомендованих на зарахування до коледжів ЗНУ на базі 9 класів

Оприлюднено рейтингові списки рекомендованих на зарахування до коледжів ЗНУ на базі 9 класів

Оприлюднено рейтингові списки рекомендованих на зарахування до коледжів ЗНУ на базі 9 класів
23.07.2019 17:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Торговий коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ Економіко-правничий коледж Торговий коледж Запорізький металургійний коледж Запорізький гідроенергетичний коледж Вступ Рейтинговий список Відбіркова комісія

Сьогодні, 23 липня, до 12.00 були оприлюднені рейтингові списки вступників, які проходили вступні випробування (у тому числі співбесіди) на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на денну форму навчання і які рекомендовані на зарахування до коледжів ЗНУ: Економіко-правничого коледжу, Торгового коледжу, Запорізького гідроенергетичного коледжу, Запорізького металургійного коледжу.

Ознайомитися з інформацією (за спеціальностями) можна на сайтах ЗНУ та коледжів, а також на стендах, розміщених біля входів у будівлі коледжів.
Так, цього року до ЕПК надійшло близько 900 заяв від випускників 9 класів. Із них 81 рекомендований на бюджетну форму навчання. Традиційно серед молоді користуються попитом такі популярні спеціальності, що їх пропонує коледж, – «Туризм», «Менеджмент», «Право» та інші.
На спеціальності Торгового коледжу відповідно до обсягів державного замовлення рекомендовано близько 50 осіб на різні спеціальності. З них найбільш затребуваними залишаються «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Харчові технології».
Понад 150 осіб (на базі 9 класів) також рекомендовані на бюджетну форму навчання за різними спеціальностями у Запорізькому гідроенергетичному коледжі, а ще 44 особи – на контракт. Серед спеціальностей цього ЗВО найбільшими попитом в абітурієнтів користуються такі: «Галузеве машинобудування», «Гідроенергетика» і «Видавництво та поліграфія».
Близько 200 заяв надійшло від випускників 9 класів і до Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. Відповідно до рейтингових списків на бюджетну форму навчання рекомендовано 111 осіб, і 4 – на контракт. Лідерами за популярністю серед спеціальностей цього року виступають «Галузеве машинобудування», «Транспортні технології» і «Залізничний транспорт».
Нагадуємо: особам, які потрапили у рейтингові списки на зарахування, необхідно терміново надати оригінали документів до відбіркових комісій відповідних коледжів. Так, рекомендовані на бюджетне навчання мають здійснити дану процедуру до 12.00 години 27 липня; ті, хто навчатиметься за кошти фізичних або юридичних осіб – 31 липня до 17.00. Накази про зарахування вступників будуть оприлюднені на сайтах коледжів: за державним замовленням, – не пізніше 18.00 години 29 липня 2019 року; за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 1 серпня.
Також зверніть увагу на цікаві конкурсні пропозиції для вступників, що мають повну загальну середню освіту:
http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html;
http://www.zgec.zp.ua/rules.html;
http://tk.znu.edu.ua/1520.ukr.html;
http://epkznu.com/entrant/;
https://web.znu.edu.ua/pk/koledzhi/
Варто також нагадати, що ті особи, хто вступає на факультети ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації і за результатами вступних випробувань, на жаль, не потрапить на навчання, мають шанс до 29 серпня включно подати заяви на вступ на 2 курс до коледжів ЗНУ на основі лише двох сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зверніть увагу: сертифікат з української мови та літератури є обов’язковим для усіх спеціальностей, а другий сертифікат можна подавати за вибором або за найвищим балом: залежно від спеціальності це може бути – математика, історія України, біологія або географія. Після закінчення навчання на базі коледжу вони матимуть право вступати на 2 або 3 курс факультетів ЗНУ та Інженерного інституту ЗНУ залежно від умов прямого або перехресного вступу.

Схожі новини