Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранка ЗНУ Людмила Бабак – чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное

26.07.2019 09:23 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт веслування перемога

У місті Десізе (Франція) стартував чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях. Запорізький національний університет на змаганнях блискуче представила студентка другого курсу магістратури факультету фізичного виховання, чемпіонка Європи та світу з веслування на байдарках і каное Людмила Бабак.

Спортсменка вкотре здобула блискучу перемогу. У короткому марафоні на 3400 м вихованка заслуженого тренера України Сергія Снєжка стала чемпіонкою Європи з результатом 00:18:57.30.

До речі, нещодавно, у травні, Людмила посіла 2 місце на чемпіонаті Україні з веслування та каное в змаганнях змішаних двійок на дистанції 500 м. А минулого року в Португалії (Вілла де Прадо) під час чемпіонат світу з веслування в запливі на марафонській дистанції 15,4 км серед жінок Людмила Бабак прийшла на фініш першою.

Колектив ЗНУ вітає Людмилу Бабак, пишається її перемогами й бажає їй нових спортивних досягнень!