Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЕПК ЗНУ Єлизавета Бабій здобула «бронзу» під час командного чемпіонату України з легкої атлетики

29.07.2019 09:23 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет Економіко-правничий коледж спорт легка атлетика перемога

У м. Луцьку триває командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Серед його учасників – випускниці Економіко-правничого коледжу ЗНУ, відомі запорізькі спортсменки Єлизавета Бабій та Анастасія Бризгіна.

Під час змагань Єлизавета Бабій принесла залікове призове місце запорізькій команді. Спортсменка в потрійному стрибку стала третьою з результатом 13 м 07 см. Підготували спортсменку тренери Горбаченко Ю.С. і Бабій В.Г.

Своєю чергою, Анастасія Бризгіна в бігу на 200 м пройшла до фіналу, показавши у кваліфікації кращий час сезону — 24.04 сек, але у фіналі на старт не вийшла.