Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету СПП вітають із ювілеєм талановитого психолога й педагога Ларису Спіцину

05.08.2019 14:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Університет факультет соціальної педагогіки та психології ювілей привітання

Сьогодні свій ювілей святкує талановитий психолог і педагог, доцент кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Лариса Спіцина.

Базову освіту психолога, викладача психологічних дисциплін Лариса Спіцина здобула, навчаючись на філософському факультеті (відділення психології) Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 1988 році вона влаштувалась на посаду молодшого наукового співробітника науково-дослідного сектору Запорізького державного університету. Цей стало початком її науково-педагогічного зростання у стінах рідного для неї закладу вищої освіти. За цей час шановна ювілярка обіймала посади старшого викладача, доцента, працюючи на профільних кафедрах, завідувала науковою лабораторією соціально-психологічних досліджень та стратегічного прогнозування, також має також досвід практичної роботи за спеціальністю.
У 1995 р. їй було присуджено учений ступінь кандидата психологічних наук, а в 2001 р. – вчене звання доцента. Досвідчений науковець бере активну участь у конференціях, семінарах, тренінгах та інших наукових заходах, здійснює наукову та навчально-методичну діяльність, постійно підвищує власну кваліфікацію на базі вітчизняних та міжнародних ЗВО та організацій. Її авторству, зокрема, належать навчальні посібники з «Соціальної психології організаційної культури» та «Психології управління». Крім того, Лариса Спіцина керує науковою роботою студентів і аспірантів факультету СПП.
Вона – представник напряму психологічної науки, що вивчає сутність організаційної культури і, зокрема, особливості організаційної культури навчального закладу, професіоналізації особистості.
У рамках освітньо-педагогічної діяльності шановна ювілярка розробила і викладає для студентів факультету загальні та спеціальні лекційні курси: «Соціальна психологія», «Психологія управління», «Групова психотерапія», «Психологія організаційної культури», «Соціальна психологія організаційної поведінки» тощо. А ще, здійснює виховну роботу, відвідуючи разом зі студентами як культурні заходи, так і організовуючи тренінги для майбутніх фахівців з психологічної допомоги.
За роки роботи в університеті Лариса Валеріївна зарекомендувала себе як компетентний, ініціативний фахівець. Її цінують і поважають як колеги, так і студенти за її комунікабельність, толерантність, професіоналізм.
Колектив факультету соціальної педагогіки та психології зичить шановній ювілярці у цей урочистий для неї день, аби й надалі її оточували однодумці і вдячні за її сумлінну працю вихованці, аби завжди вона мала підтримку й розуміння рідних і близьких людей!