Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Випускниця ЕПК ЗНУ Анастасія Бризгіна показала відмінний спортивний результат на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

12.08.2019 13:40 Все Головні новини Університет спорт легка атлетика перемога

У м. Бидгощі (Польща) завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. За результатами 40 видів програми збірна України набрала 225 очок, і посіла сьоме місце, таким чином зберігши за собою місце в елітному дивізіоні. Допомогли Україні утриматися у Суперлізі і спортсменки Федерації легкої атлетики Запорізької області, які втрьох принесли збірній 22 очки. Серед них відмінний спортивний результат показала відома запорізька спортсменка, випускниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Бризгіна.

Вона увійшла до квартету – Анастасія Бризгіна, Тетяна Мельник, Катерина Климюк й Анна Рижикова, – який виграв забіг В, показавши кращий результат сезону — 3:29.33. У загальному заліку серед двох забігів цей час став четвертим, і приніс нашій команді 9 очок.
Варто відзначити, що чемпіонат Європи виграли спортсмени Польщі (345 очок), «срібло» – у Німеччини (317.50), «бронза» – у Франції (316.50). Залишають Суперлігу чехи, шведи, греки, фіни та швейцарці. Замість них до еліти заходить переможець першої ліги – Португалія.