Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Термін прийому заяв на проживання у гуртожитках ЗНУ від студентів, які поселяються вперше, спливає 13 серпня

Термін прийому заяв на проживання у гуртожитках ЗНУ від студентів, які поселяються вперше, спливає 13 серпня

Термін прийому заяв на проживання у гуртожитках ЗНУ від студентів, які поселяються вперше, спливає 13 серпня
13.08.2019 09:42

На сьогодні для вступників, які прагнуть навчатися у закладах вищої освіти в іншому місті, особливої актуальності набуває можливість поселитися до гуртожитку на час навчання. У Запорізькому національному університеті дбають про те, аби забезпечити всіх студентів із інших міст місцями у гуртожитку. До 13 серпня в ЗНУ триває прийом документів для поселення в гуртожитки студентів, які вступили до ЗВО.

Просимо звернути особливу увагу, що студенти, які вперше будуть поселятися до гуртожитків Запорізького національного університету, мають подавати документи на проживання в гуртожитках в електронному вигляді – електронна заява з прикріпленням сканованих чи сфотографованих документів. Це оптимізує обробку даних, зменшить навантаження на першокурсників під час вступу до університету, звільнить студентів та їхніх батьків від стояння в чергах та витрат на проїзд. Відзначимо, що подати електронну заяву на поселення в гуртожиток можна на сторінці сайту університету: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html
Також на цій же сторінці можна отримати детальнішу інформацію щодо правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ, а також щодо процедури поселення тощо.
Просимо звернути увагу, на пакет документів, який прикріплюється при реєстрації: 1 Фото студента, якісне, як на паспорт (розмір фотографії 3х4, 480 px або більша, зроблена не раніше ніж 6 місяців тому, розмір файла до 1МБ, формат JPG); 2. Довідка про склад сім’ї (скан/фотокопія); 3. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (скан/фотокопія). 4. Копія паспорту про щеплення (скан/фотокопія); 5. Ксерокопія паспорту студента (1, 2, 11 стор.) або ID-картки (1, 2 сторона розміщені на 1 сторінці та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру – скан/фотокопія; 6. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують, – скан/фотокопія.
Документи, які необхідно мати із собою при поселенні: 1. Заява на поселення (роздрукувати з особистого кабінету) – 1 примірник; 2. Довідка про склад сім’ї (оригінал); 3.Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (оригінал); 4. Копія паспорту про щеплення, 5. Конверт маленький (11*16) без марки – 2 шт; 6. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують, завірені у відділі кадрів ЗНУ (навч. корп. № 1, каб. 58, при собі необхідно мати оригінали документів) – 1 копія; 7. Паспорт (оригінал) та 3 ксерокопії (1, 2, 11 стор.), або ID-картка (1, 2 сторона розміщені на 1 сторінці та витяг з демографічного реєстру/довідка про зняття з реєстрації); 8. Квитанції: про здійснення оплати за проживання в гуртожитку за 10 місяців, за послуги охорони та адмінзбору за реєстрацію.
Для представників пільгових категорій потрібно подати довідки, які засвідчують їхній статус. Діти шахтарів – довідка з місця роботи батька про стаж підземних робіт, свідоцтво про народження студента (для підтвердження батьківства). Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти, свідоцтво про смерть батьків або рішення суду про позбавлення батьківських прав. Особи з обмеженими можливостями – довідка МСЕК. Внутрішньопереміщені особи – довідка про встановлення на облік та довідка про отримання/не отримання соціальних виплат (отримується у структурних підрозділах соціального захисту населення за місцем проживання). Дитина учасника АТО – посвідчення учасника АТО, довідка про безпосередню участь у зоні АТО, свідоцтво про народження студента (для підтвердження батьківства). Інші пільгові категорії – документи, що їх підтверджують, надаються за бажанням студента.
Зазначимо, що заяви з пакетом документів на кожному факультеті розглядає комісія з поселення, до складу якої входять: декан факультету, заступник декана з виховної роботи, заступник декана з навчальної роботи, голова студентської ради та голова профспілкового комітету факультету. На засіданні комісія приймає рішення щодо поселення студентів відповідно до кількості вільних місць, закріплених за факультетом.
Списки рекомендованих на поселення будуть оприлюднені 22 серпня 2019 року за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html
Якщо студент потрапив в список, рекомендованих на поселення, він повинен виконати такий алгоритм дій: Знятися з реєстраційного обліку за домашньою адресою. Прибути разом з батьками в день вашого поселення (27-29 серпня 2019 року) о 8.30 до гуртожитку № 3. Точна дата поселення буде зазначена 22.08.2019 в списку рекомендованих. У день вашого поселення о 9.00 біля гуртожитку № 3 відбудуться батьківські збори. У день поселення потрібно пройти всі інстанції, відповідно до направлення (отримати підписи). А потім – отримати ключ і поселитися до гуртожитку.
Зауважимо, що студенти в гуртожитках університету розселяються за факультетським принципом. За кожним факультетом закріплені певні поверхи (дивіться загальну інформацію по гуртожиткам). Студенти, які поселяються в гуртожиток вперше, номер кімнати та номер гуртожитку дізнаються в особовому кабінеті (вказано в направленні на поселення).
Нагадаємо, що вартість проживання на 2019-2020 навчальний рік встановлено у розмірі 5200 грн. Оплата здійснюється до дня поселення у розмірі, встановленому за 10 місяців (реквізити для оплати знаходитимуться в направленні на поселення, яке буде надіслано Вам на email, вказаний при реєстрації). Вартість послуг охорони на 2019-2020 навчальний рік встановлено у розмірі 396,00 грн.
Реквізити: Приватне підприємство "ДЕЛЬТА ІІІ", код за ЄДРПОУ 34407708, п/р 26002013057867, у банку ПАТ "СБЕРБАНК", МФО 320627, за послуги охорони.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті університету за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html
Щодо питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до начальника відділу виховної роботи ЗНУ Світлани Кондратенко (навчальний корпус № 4, каб. № 211) чи за телефоном: 228-76-48. Із 1 серпня діють телефони для довідок: (098)494-43-79, 050-850-43-83. Звертатися за цими номерами з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 12.00 і з 13.00 до 16.00.