Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» – серед учасників міжнародного турніру «Кубок Незалежності-2019»

14.08.2019 09:59 Все Головні новини Університет спорт волейбол «Орбіта-ЗНУ» «Кубок Незалежності-2019»

Цього року жіноча волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ» здобула блискучу перемогу, посівши 2 місце XXVIII чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Викладачі та студенти університету заслужено пишаються вагомими досягненнями своїх спортсменок і завжди раді їх підтримати під час чергових. Тож незабаром усі шанувальники волейболу зможуть завітати на спортивні змагання й підтримати наших волейболісток.

Уже 16-18 серпня в палаці спорту «Юність» відбудеться міжнародний турнір «Кубок Незалежності-2019». Завдяки зусиллям організаторів, представників Міністерства у справах молоді та спорту й Федерації волейболу України, у ньому візьмуть участь представники української жіночої та чоловічої національних волейбольних команд, а ще – спортсмени з Білорусі, Естонії та Індії. Цей захід заплановано як практичний етап підготовки, протягом якого у тренерського складу буде прекрасна можливість оцінити поточну ігрову форму наших спортсменів.
Серед учасників «Кубка незалежності-2019» – команда «Орбіта-ЗНУ». Приходьте й підтримайте улюблених гравців, запорізькі спортсменки завжди вдячні своїм вболівальникам. Вхід вільний.
Розклад змагань:
16 серпня
15:30 - Україна – Індія (чоловіки)
18:00 - Білорусь – Естонія (жінки)
20:30 - Україна – «Орбіта-ЗНУ» (жінки)
17 серпня
15:30 - Індія – Білорусь (чоловіки)
18:00 - Білорусь – «Орбіта-ЗНУ» (жінки)
20:30 - Україна – Естонія (жінки)
18 серпня
15:30 - Україна – Білорусь (чоловіки)
18:00 - Україна – Білорусь (жінки)