Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ допоможуть покращити мовні навички

15.08.2019 11:03 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов додаткові освітні послуги курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на курси з інтенсивного вивчення англійської, польської, іспанської, німецької, французької, турецької мов студентів та всіх охочих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Загалом, Центр пропонує слухачам різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх охочих (від рівня А1 й далі), курс іспанської та турецької мов, польської мови (рівень А1-В1), який передбачає 240 академічних годин із вересня до травня, інтенсивний курс англійської мови для студентів 1 курсу (40 академічних годин), підготовчі курси з англійської мови для вступу до магістратури (60 академічних годин).
Загальні курси розраховані на 3,5 місяці, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Перед початком занять слухачі проходять безкоштовне тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять два рази на тиждень у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах.
Також відкритий курс «Мовна підготовка викладачів» (англійська), який передбачає 120 академічних годин для викладачів та співробітників з жовтня до травня у денний час.
Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ діє з 1996 року, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів та слухачів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого). Крім того, у ЗВО активно впроваджується концепція вивчення іноземних мов на різних рівнях від викладачів до студентів.
Відзначимо, що пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти. Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо довго не було розмовної практики.
Слухачі під час навчання працюють над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють у парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою англійської мови. В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від вмотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.
Після завершення курсів і успішного проходження тестування слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях. Також наголошуємо, що триває набір в групи із вивчення англійської, польської, іспанської, турецької мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, німецької мови на базі центру німецької мови партнера Ґете-інституту, французької мови на базі Французького лінгвістичного центру.
Тож усі охочі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 066-290-56-21. E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua. Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов