Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час ремонтних робіт у студмістечку ЗНУ оновлюють тротуарне покриття сучасною плиткою

Під час ремонтних робіт у студмістечку ЗНУ оновлюють  тротуарне покриття сучасною плиткою
16.08.2019 11:14 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет адміністративно-господарська частина благоустрій територій ремонтні роботи студмістечко ЗНУ

Благоустрій території студмістечка ЗНУ – серед пріоритетних напрямків розвитку закладу вищої освіти. Зокрема, керівництво університету в особі ректора Миколи Фролова, проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра й головного інженера Валентина Моцака, приділяє значну увагу цій важливій ланці господарської діяльності. Адже створення комфортних умов для навчання, роботи та відпочинку освітян, студентів і гостей університету – одна із комплексних умов функціонування й розвитку провідного регіонального закладу вищої освіти.

Щороку масштабні перетворення відбуваються на багатьох ділянках, що належать університету. Модернізовані, облаштовані за сучасними стандартами зони сьогодні приваблюють на території студмістечка ЗНУ зручністю і можливістю відпочити не лише тих, хто тут навчається або працює, а й мешканців Олександрівського й сусідніх районів. Цього літа задля комфортного пересування представників університетської спільноти й перехожих, а також для покращення загального вигляду студмістечка на його території з’явилися ще кілька доріжок і майданчиків, вимощених тротуарною плиткою.
На кількох локаціях і на відрізку доріжки поза навчальним корпусом №1 і до будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ упродовж літнього періоду працюють підрядники. Вони вкладають тротуарну плитку (2 350 м 2) і бордюри уздовж усієї її довжини. Наразі робота майже завершена, залишається належним чином облаштувати ділянку біля будівлі університетської їдальні. Майданчик, на якому зараз тривають роботи з модернізації покриття, знаходиться біля рогу будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ. Він також межує з під’їздною дорогою для транспорту.
Загальна вартість робіт та матеріалів, витрачених на покриття даної ділянки, для ЗНУ складе близько 1,5 млн грн. Ці витрати – виправдані. Тепер чудовий сучасний вигляд університетського подвір’я поєднується зі зручністю пересування по ньому.
А ще, як передбачає керівництво адміністративно-господарської частини університету, таке покриття має витримувати не лише рух пішоходів, а й навантаження від коліс машин, що заїздитимуть на цю територію. Адже тут розташовуються як господарські об’єкти, так і навчальні корпуси, гуртожитки.

Олена Хлистун