Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марина Черняк – учасниця чемпіонату світу з дзюдо в Токіо

Випускниця ЗНУ Марина Черняк – учасниця чемпіонату світу з дзюдо в Токіо

16.08.2019 09:27 Все Головні новини Університет спорт дзюдо

На Олімпійській базі «Конча-Заспа» відбулось засідання тренерської ради Федерації дзюдо України. Під час цього заходу відбулося затвердження складу збірних команд для участі у трьох майбутніх заходах: чемпіонаті світу, чемпіонаті Європи серед юніорів та чемпіонаті світу серед кадетів. Серед тих, хто представлятиме Україну на світовому рівні, – відома запорізька спортсменка, випускниця Запорізького національного університету Марина Черняк.

Загалом, враховуючи виступи спортсменів на попередніх турнірах світової серії IJF та стан виконання критеріїв системи відбору, було затверджено склади команди, в які увійшли і п’ятеро представників Запорізької області.
У чемпіонаті світу, що відбудеться 25 серпня-01 вересня у Токіо, Україну представлять запоріжанки Марина Черняк (48 кг), Марія Скора (57 кг) та Галина Тарасова (+78 кг). Варто нагадати, що нещодавно, у липні, Марина Черняк виграла «бронзу» на Ґран-прі Будапешта (Угорщина) з дзюдо.
Крім того, від Запорізької області участь у чемпіонаті Європи серед юніорів, що відбудеться 12-15 вересня у м. Вантаа (Фінляндія), візьме Дмитро Пилипенко (81 кг), а у чемпіонаті світу серед кадетів, що відбудеться 25-28 вересня у м. Астана (Казахстан), честь країни захищатиме Нікіта Батій (81 кг).