Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти вітають із ювілеєм професора кафедри соціальної філософії та управління Ігоря Ілліча Капріцина!

Викладачі та студенти вітають із ювілеєм професора кафедри соціальної філософії та управління Ігоря Ілліча Капріцина!

Викладачі та студенти вітають із ювілеєм професора кафедри соціальної філософії та управління Ігоря Ілліча Капріцина!
19.08.2019 09:34 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Університет факультет соціології та управління ювілей привітання

Днями відсвяткував свій ювілей заступник декана з наукової роботи факультету соціології та управління, професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент Ігор Ілліч Капріцин. Колеги, студенти й випускники від усього серця вітають справжнього професіонала своєї справи, відомого науковця й Педагога з великої літери, який присвятив своє життя підготовці необхідних для розвитку й процвітання країни кадрів управлінської галузі.

Багато років натхненної праці Ігор Капріцин присвятив своєму рідному університетові. Закінчивши у 1993 році Запорізький державний університет, Ігор Ілліч здобув кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства. А в 1996 році в Запорізькому державному університеті він отримав освіту практичного психолога. У 2008 році ювіляр закінчив аспірантуру Запорізького національного університету за спеціальністю: «Соціальна філософія та філософія історії» і захистив дисертацію на тему: «Тибетська традиція Карма Каг’ю у європейській ментальності: соціально-філософський аналіз». Із 2014 року він працював доцентом кафедри соціальної філософії та управління, у 2016 році закінчив докторантуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Соціальна філософія та філософія історії» і захистив дисертацію «Спадкоємність у розвитку релігійної культури».
Уже з 2017 року Ігор Капріцин є доктором філософських наук, професором кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету. Відзначимо, що науковець має практичний досвід роботи в галузі палеоантропології та археології, практичної та медичної психології, а також психологічну практику в галузі кататимно-імагинативної психотерапії (т.з. «символдрами»).
На сьогодні він – науковий керівник, експерт-консультант благодійних авторських програм і проєктів у галузі етно-еко-культурології, регіонального проєкту «Острів Хортиця в системі родових святилищ народів світу» та міжнародного проєкту «Острови світу – планетарні святилища тисячоліть» у рамках міжнародної благодійної програми «Першоджерела майбуття». До кола наукових інтересів шановного ювіляра входять: соціальна філософія, філософія історії, семіотика, релігієзнавство, культурологія, практична психологія, арт-терапія (ліплення, малювання), туризм, експериментальна археологія. Зокрема, він – автор близько 50 робіт з історії, археології, палеоантропології, культурології, релігієзнавства, соціальної філософії, із яких 2 – монографії.
Свій безцінний багаж знань у галузі соціальної філософії та управління він передає сьогодні молоді, яка навчається на факультеті соціології та управління ЗНУ. Зокрема, він читає загальні й спеціальні курси для студентів із таких дисциплін, як: «Релігійна антропологія», «Церковні управлінські традиції», «Основи конфліктології», «Філософія Стародавнього Сходу», «Екстремальна соціальна робота».
Колектив факультету соціології та управління й усього університету вітає шановного Ігоря Ілліча зі святом і зичить, аби доля дарувала на щодень радість від здійснення всіх планів і задумів, щастя й натхнення, вірних друзів й однодумців поруч!

Схожі новини