Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти вітають із ювілеєм професора кафедри соціальної філософії та управління Ігоря Ілліча Капріцина!

19.08.2019 09:34 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Університет факультет соціології та управління ювілей привітання

Днями відсвяткував свій ювілей заступник декана з наукової роботи факультету соціології та управління, професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент Ігор Ілліч Капріцин. Колеги, студенти й випускники від усього серця вітають справжнього професіонала своєї справи, відомого науковця й Педагога з великої літери, який присвятив своє життя підготовці необхідних для розвитку й процвітання країни кадрів управлінської галузі.

Багато років натхненної праці Ігор Капріцин присвятив своєму рідному університетові. Закінчивши у 1993 році Запорізький державний університет, Ігор Ілліч здобув кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства. А в 1996 році в Запорізькому державному університеті він отримав освіту практичного психолога. У 2008 році ювіляр закінчив аспірантуру Запорізького національного університету за спеціальністю: «Соціальна філософія та філософія історії» і захистив дисертацію на тему: «Тибетська традиція Карма Каг’ю у європейській ментальності: соціально-філософський аналіз». Із 2014 року він працював доцентом кафедри соціальної філософії та управління, у 2016 році закінчив докторантуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Соціальна філософія та філософія історії» і захистив дисертацію «Спадкоємність у розвитку релігійної культури».
Уже з 2017 року Ігор Капріцин є доктором філософських наук, професором кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету. Відзначимо, що науковець має практичний досвід роботи в галузі палеоантропології та археології, практичної та медичної психології, а також психологічну практику в галузі кататимно-імагинативної психотерапії (т.з. «символдрами»).
На сьогодні він – науковий керівник, експерт-консультант благодійних авторських програм і проєктів у галузі етно-еко-культурології, регіонального проєкту «Острів Хортиця в системі родових святилищ народів світу» та міжнародного проєкту «Острови світу – планетарні святилища тисячоліть» у рамках міжнародної благодійної програми «Першоджерела майбуття». До кола наукових інтересів шановного ювіляра входять: соціальна філософія, філософія історії, семіотика, релігієзнавство, культурологія, практична психологія, арт-терапія (ліплення, малювання), туризм, експериментальна археологія. Зокрема, він – автор близько 50 робіт з історії, археології, палеоантропології, культурології, релігієзнавства, соціальної філософії, із яких 2 – монографії.
Свій безцінний багаж знань у галузі соціальної філософії та управління він передає сьогодні молоді, яка навчається на факультеті соціології та управління ЗНУ. Зокрема, він читає загальні й спеціальні курси для студентів із таких дисциплін, як: «Релігійна антропологія», «Церковні управлінські традиції», «Основи конфліктології», «Філософія Стародавнього Сходу», «Екстремальна соціальна робота».
Колектив факультету соціології та управління й усього університету вітає шановного Ігоря Ілліча зі святом і зичить, аби доля дарувала на щодень радість від здійснення всіх планів і задумів, щастя й натхнення, вірних друзів й однодумців поруч!