Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Корпуси й гуртожитки ЗНУ готові до початку нового навчального року

Корпуси й гуртожитки ЗНУ готові до початку нового навчального року

19.08.2019 09:50 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина адміністративно-господарська частина ремонтні роботи

Улітку в ЗНУ здійснюються ремонтні роботи в університетських будівлях – навчальних корпусах та гуртожитках. Контроль за якістю виконуваних будівельниками ЗНУ та підрядних організацій проєктів традиційно здійснюють особисто ректор Микола Фролов, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір, головний інженер АГЧ Валентин Моцак фахівці адміністративно-господарської частини, відділу технічних засобів навчання, коменданти корпусів та інші. Адже незабаром розпочинатиметься навчальний процес, і матеріально-технічна база ЗНУ має бути готова до початку нового навчального року.

Як повідомив головний інженер АГЧ Валентин Моцак, майже в усіх корпусах ЗНУ влітку здійснювалися комплексні ремонтні заходи та реконструкції приміщень. Саме зараз відбувається ремонт в аудиторії № 57 навчального корпусу №1, яка є навчальною базою математичного факультету. У корпусі № 3, який займає біологічний факультет, будівельники рембудгрупи ЗНУ провели плановий ремонт санвузлів на першому поверсі. До виконання завершальних косметичних робіт, пофарбування та наведення остаточного ладу в цих приміщеннях приєднався й обслуговуючий персонал корпусу під керівництвом його коменданта – Тетяни Грищенко.
У перспективі співробітники адміністративно-господарської частини університету планують продовжити масштабні ремонтні роботи у корпусі № 3 й модернізувати аудиторії, лабораторії та коридор й на першому поверсі будівлі, тобто виконати увесь комплекс завдань, подібний до того, що був здійснений торік на другому поверсі.
Нагадаємо також, що влітку відремонтували й вчасно підготували до проведення вступної кампанії праву частину коридору першого поверху навчального корпусу № 4, де розташовується кімната відбіркової комісії на старші курси бакалаврату (№ 108). Тут встановлені навісні стелі «Армстронг» із системою енергоощадних світильників, стіни оздоблені штукатуркою «короїд» та пофарбовані у рожево-абрикосовий колір. Підлога вкрита OSB-плитами й лінолеумним покриттям. Наразі гарно освітлене приміщення й теплі тони створюють тут комфорт і затишок.
Варто також відзначити, що цього року практично завершено повну модернізацію приміщень навчального корпусу № 6. Ще в першому півріччі тут здійснили комплексний ремонт коридору та приміщень на п’ятому поверсі, а в попередні кілька років були відремонтовані й інші верхні поверхи. А нещодавно представники підрядної організації привели до ладу перший поверх. Протягом короткого періоду тут було відремонтовано коридор та майданчик біля сходів, також здійснено традиційний комплекс робіт – заміна дверей аудиторій і кабінетів, вікон, встановлення навісної стелі зі спеціальними світлодіодними лампами, дизайнерська обробка стін, покриття підлоги плиткою, повна заміна розводки електроживлення.
До цього ще відбувся ремонт у приміщенні № 115, де також відреставрували паркетне покриття, у кількох інших – поклали лінолеум. В усій будівлі здійснено заміну вікон і дверей, задіяні енергоощадні технології. Окрім іншого, суттєво змінився й вигляд входу й холу на першому поверсі, а простір став більш комфортним і прилаштованим для людей із особливими потребами: біля сходів встановлено пандус – для зручності їхнього пересування. У приміщенні біля входу також розмістили стінку із підставками для квітів й прикрасили невеличкий тамтешній хол живими квітами й рослинами. Їх розмістили й в інших локаціях поверху, що значно пожвавило інтер’єр. Наостанок здійснили повну реконструкцію санвузлів. Й заключним штрихом стане заміна вікон та дверей у підвальному приміщенні, де розміщуються кімнати співробітників рембудгрупи ЗНУ.
У спортивно-оздоровчому комплексі цього року були відремонтовані роздягальні та душові, а також встановлено нову систему вентиляції приміщень. Наразі представники підрядної організації розпочали ремонтувати підлогу у двох спортивних залах, що розташовані на першому поверсі – великому ігровому залі й для фітнесу. Тут здійснюється циклювання й ремонт брусу.
Низка косметичних відновлювальних ремонтів відбувається влітку також у студентських гуртожитках ЗНУ. При цьому найбільшу увагу зараз будівельники приділяють заміні водопроводу на блоках у гуртожитку № 3. Паралельно із цим тут модернізують санвузли, встановлюють нове обладнання, раковини тощо.
Насамкінець маємо підкреслити, що в усіх приміщеннях, де відбуваються ремонтні роботи, паралельно здійснюється встановлення енергоощадних світлодіодів. Це забезпечує гарне освітлення й зручність для роботи освітян й студентів, а також значну економію коштів на комунальні витрати.

Фотогалерея:
Олена Хлистун