Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ привезли почесні нагороди з чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих

19.08.2019 16:26 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання спорт веслування перемога

У м. Полтаві відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих. Традиційно вдало виступили на змаганнях представники Запорізької області. Зокрема, аспірантка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак (вихованка заслуженого тренера України Сергія Снєжка) гідно презентувала свій університет.

Людмила Бабак у каное-одиночці стала другою на дистанціях 500 м та виборола «бронзу» на 200-метрівці. А в парі із запорізьким спортсменом Денисом Давидовим у змішаній двійці показала другий результат на дистанції 500 м.
Своєю чергою, Денис Давидов також відзначився «бронзою» у одиночному класі на дистанції 500 м. А чоловіча двійка Денис Давидов та студент Запорізького національного університету Дмитро Кряж була другою на дистанціях 1000 та 500 м, та здобула «бронзу» на дистанції 5000 м.
До речі, цього літа Людмила Бабак блискуче виступила й на міжнародному рівні. У липні в м. Десіз (Франція) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях. Під час змагань наша спортсменка здобула перемогу в короткому марафоні на 3400 м із результатом 00:18:57.30 і на довгій дистанції 15,25 км, показавши результат 1:23.21,59.
Колектив Запорізького національного університету вітає Людмилу Бабак і Дмитра Кряжа з вагомими перемогами й бажає подальших спортивних успіхів!