Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Незалежності України та з Днем Державного Прапора!

Вітаємо з Днем Незалежності України та з Днем Державного Прапора!

23.08.2019 14:34 Все Головні новини Університет привітання День Незалежності України День Державного Прапора України

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Прийміть найщиріші вітання з нагоди великих національних свят нашої держави – Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України! Цього року наш народ святкує уже 28 річницю від знаменної дати, коли здійснилася споконвічна мрія наших предків, за яку упродовж століть віддавали своє життя кращі сини й доньки українського народу.

Незалежність нашої країни відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. І сьогодні, у нелегкі для нашого краю часи, коли на Сході України воїни-патріоти продовжують боронити її суверенітет і незалежність, ми з вдячністю звертаємося до всіх, хто любить і береже країну, докладає всіх зусиль задля її розквіту й процвітання. Ми пишаємося й радіємо тому, що серед викладачів, співробітників, студентів і випускників Запорізького національного університету багато захисників рідного краю, волонтерів, справжніх патріотів, які віддають свої сили, знання, здібності й вміння для розвитку Півдня нашої країни.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо Запорізького національного університету, запорізького краю і всієї країни!