Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ комплексно ремонтують бази відпочинку

У ЗНУ комплексно ремонтують бази відпочинку

28.08.2019 11:22 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Адміністративно-господарська частина Університет ремонт бази відпочинку АГЧ

Адміністрація Запорізького національного університету під керівництвом ректора Миколи Фролова приділяє особливу увагу політиці розвитку соціальної галузі закладу вищої освіти. Саме тому проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір і головний інженер Валентин Моцак докладають чимало зусиль задля ремонту, підтримки в належному стані й розвитку відповідних об’єктів, що належать університету. Зокрема, на університетських базах відпочинку, що розташовані на о.Хортиця та у смт Кирилівка, цього літа провели комплекс робіт, які сприяли покращенню умов проживання й оздоровлення представників університетської спільноти, а також – використанню цих об'єктів для інших позанавчальних цілей.

Масштабні ремонтні роботи цього літа відбулися на університетських базах відпочинку, що розташовані на о.Хортиця. На території біостанції-профілакторію ЗНУ фахівці адміністративно-господарської частини провели низку заходів: здійснили заміну вікон у будівлі, відновлювальний ремонт м’якої покрівлі приміщення овочесховища, відремонтували паркетне покриття в їдальні, а також провели реконструкцію системи зовнішнього водопроводу. Окрім цього, відбулися поточні дрібні ремонти в приміщеннях та на території профілакторію, прибирання та упорядкування на різних ділянках цього господарства.
Після об’єднання Інженерного інституту та ЗНУ, постала необхідність відновлення матеріальної бази його спортивно-фізкультурного комплексу «Студентська Січ». Тут увагу, передусім, приділили ремонту дахів, реконструкції системи зовнішньої каналізації, відновленню й пофарбуванню стін приміщення, реконструкції та оновленню душових, трубопроводів, сантехніки тощо. Водночас відбулася модернізація системи освітлення у підвалі спорткомплексу.
Також на території бази встановили вуличні навіси, відремонтували лавочки, провели роботи з благоустрою території. На сьогодні роботи на цьому об’єкті ще тривають. Їх здійснюють спільними силами колективи рембудгрупи АГЧ університету та господарського відділу Інженерного інституту ЗНУ. Сантехніки, електрики, малярі, покрівельники, газоелектрозварювальники, теплотехніки працюють під керівництвом старшого виконавця робіт групи з поточного ремонту будівель та приміщень Віктора Сапи, начальника господарського відділу Віктора Борисова, теплотехніка 1 категорії Юрія Бородкіна, головного енергетика Станіслава Бєлоносова.
Нагадаємо також, що у період підготовки до сезону відпочинку були здійснені щорічні відновлювальні роботи і на території ССОТ «Славутич». На будівлі приміщення бази відпочинку «Монтажник» провели в цьому році ремонт м’якої покрівлі. А в планах адміністрації ЗНУ і представників АГЧ під час підготовки до наступного сезону відпочинку – провести й інші відновлювальні ремонтні роботи у її кімнатах.

Олена Хлистун