Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури

У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури

У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури
13.09.2019 13:04 Все Головні новини Університет магістратура вступна кампанія-2019 додатковий набір

Уже у вересні розпочався додатковий прийом заяв і документів на навчання за освітнім ступенем магістра на основі здобутого освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня на вакантні місця ліцензованого обсягу на денну і заочну форми здобуття освіти за кошти фізичних (юридичних) осіб у дві сесії.

Усі вступники, які не встигли подати документи для вступу у магістратуру в основні строки прийому (із 3 по 31 липня), мають можливість подати заяви й документи до приймальної комісії магістратури у вересні. Так, для першої сесії прийом заяв і документів буде тривати з 2 вересня до 17 вересня, а для другої сесії – з 18 листопада до 26 листопада. Нагадаємо, що всі документи необхідно подавати в паперовому варіанті (перелік документів можна знайти за покликанням): https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/
Відзначимо, що проведення додаткових та фахових вступних випробувань відбудеться для першої додаткової сесії 18-19 вересня, для другої додаткової сесії 27-28 листопада. Оприлюднення рейтингового списку вступників для першої додаткової сесії відбудеться не пізніше 20 вересня, а для другої додаткової сесії - 29 листопада. При цьому, зарахування вступників для першої додаткової сесії відбудеться не пізніше 21 вересня, для другої додаткової сесії – 30 листопада.
Реєстрація вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови на другу додаткову сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові. Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити.
Необхідна інформація про строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, а також інша актуальна інформація представлена на сайті Запорізького національного університету за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/
За необхідності, всі охочі дізнатися деталі про вступ до магістратури, можуть завітати до відбіркової комісії, яка знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66б, навч. корпус №2, ауд. 116. Тут вони не лише зможуть подати документи і заяви на вступ, засвідчити копії документів, але й отримати необхідну консультаційну допомогу із понеділка по п’ятницю з 9.00 по 17.00, а в суботу – із 9.00 по 14.00. Також можна отримати консультацію за телефоном 289-12-68.

Схожі новини