Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Міжнародним Днем знань!

Вітаємо з Міжнародним Днем знань!

30.08.2019 08:21 Все Головні новини Вітання День знань новий навчальний рік історія ЗНУ

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Ось і розпочався ще один навчальний рік – чергова важлива сторінка історії Запорізького національного університету, закладу вищої освіти із майже сторічною історією, одного з провідних на Півдні України. Ми підійшли до цього знаменного дня зі значними досягненнями на освітній ниві, сталими науковими традиціями, потужною матеріально-технічною базою. Та головний наш здобуток – багатотисячна аудиторія активних, креативних, амбітних студентів. У майбутньому це – високопрофесійні фахівці в обраних ними галузях, справжні патріоти рідного краю з активною громадянською позицією, які своїми здобутками прославлятимуть не лише Запоріжжя, але й усю нашу державу.

Попередній рік особливий в історії університету: до нас приєднався численний колектив Інженерного інституту та Металургійного й Гідроенергетичного коледжів. Це відкрило нові можливості для нашого розвитку, виходу закладу вищої освіти на якісно новий рівень. Ми пишаємося 5 тисячами студентів, які успішно подолали всі етапи вступної кампанії й зможуть тепер навчатися за омріяною спеціальністю. Запорізький національний університету вірить у талановитий і розумний студентський колектив, який на сьогодні нараховує 17,5 тисяч осіб. Ми пишаємося вами. Творіть, розвивайтеся та навчайтеся. Саме за вами – майбутнє!
Вдячний всім викладачам і співробітникам університету, які своїми значними науковими здобутками, прагненнями до нових перемог сприяють розбудові закладу вищої освіти. Попереду в нас – спільна напружена праця, важливі завдання, які ми можемо вирішити, лише об’єднавши зусилля усього колективу університету.
Запевняємо вас, що адміністрація ЗНУ доклала всіх зусиль, аби в корпусах створювались модернізовані аудиторії, лабораторії із сучасним обладнанням, необхідним для освітнього процесу європейського рівня. Відтак, двадцять новітніх мультимедійних аудиторій функціонуватиме в ЗНУ з початку цього навчального року. Крім того, до свята ми приурочили й відкриття навчального корпусу № 6 після комплексного ремонту, котрий тривав два роки. І ця ланка роботи невпинно набиратиме обертів і постійно крокуватиме шляхом розвитку й вдосконалення.
Тож вітаємо всіх вас із Міжнародним днем знань і бажаємо, аби всі плани на цей навчальний рік були успішно реалізовані й він був вдалим для всього колективу Запорізького національного університету!

З повагою ректор ЗНУ
М.О. Фролов