Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренеру чоловічої баскетбольної команди ЗНУ Віктору Горбулі – 55!

Тренеру чоловічої баскетбольної команди ЗНУ Віктору Горбулі – 55!

Тренеру чоловічої баскетбольної команди ЗНУ Віктору Горбулі – 55!
30.08.2019 13:21 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання привітання ювілей

Тридцятого серпня почесний ювілей святкує в.о. завідувача кафедри фізичного виховання, старший викладач, тренер баскетбольної команди ЗНУ Віктор Горбуля. Шановний Віктор Олексійович вже більш ніж 30 років займається питанням фізичного розвитку особистості та підтримки здорового способу життя студентів, викладачів і працівників Запорізького національного університету.

Випускник Запорізького державного педагогічного інституту, який здобув освіту вчителя фізичної культури, свій педагогічний і тренерський досвід відшліфовував на кафедрі фізичної культури нашого університету. Починаючи з 1987 року, він працював викладачем, старшим викладачем, а потім очолив роботу тренерського колективу, виконуючи обов’язки на посаді завідувача. Шановний ювіляр не тільки зарекомендував себе як відповідального й кваліфікованого фахівця, а й виявляв особисту зацікавленість, небайдужість до своєї справи, творчий підхід.
Завдяки його зусиллям, на сьогодні юнацька баскетбольна команда ЗНУ гідно представляє університет на змаганнях міського, обласного та всеукраїнського рівнів. За 32 роки свого існування вона неодноразово ставала призером і переможцем першості міста Запоріжжя та Запорізької області серед студентських команд закладів вищої освіти, призером 3-ої і 4-ої студентської Ліги України, переможцем і призером Всеукраїнських турнірів, присвячених знаменним датам, тощо.
Віктор Олексійович – тренер секції спортивно-оздоровчого комплексу, яку із задоволенням відвідують як студенти, так і викладачі, співробітники університету. Своїм особистим прикладом він заохочує й інших до участі в різноманітних спортивних заходах, що їх проводить факультет фізичного виховання та університет. Такими масштабними популяризаторськими заходами здорового способу життя є щорічна університетська спартакіада, що проводиться як для студентів, так і для викладачів та співробітників ЗВО.
Амбітний та ініціативний, доброзичливий і вимогливий тренер і викладач, він викликає неабияку повагу в молоді, яка навчається в університеті, та має беззаперечний авторитет серед колег. Окрім іншого, Віктор Горбуля – досвідчений і грамотний педагог і науковець, який бере активну участь у роботі кафедри та факультету. Він має методичні розробки та наукові праці з проблем фізичного виховання та спорту, організовує та проводить різні спортивні заходи.
Увесь університетський колектив цінує роботу шановного ювіляра і висловлює вдячність за його увагу, індивідуальний підхід до кожного, з ким він спілкується. Віктору Олексійовичу бажають міцного здоров’я, натхнення у роботі й нових визначних здобутків в усіх напрямках його діяльності!

Схожі новини