Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На День знань студентів в ЕПК чекала посвята в першокурсники, знайомство із адміністрацією й кураторами та багато сюрпризів

02.09.2019 15:54 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж День знань свято привітання

Першокурсників Економіко-правничого коледжу ЗНУ привітали з Днем знань його викладачі та студенти. На свято завітали й представники адміністрації ЗВО, області та району, випускники університету: ректор ЗНУ Микола Фролов, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, суддя Конституційного Суду України, викладач університету Віктор Городовенко, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

Гості привітали колектив ЕПК зі Святом знань та початком нового навчального року, а особливо – першокурсників, які подолали вступний рубіж і приєдналися до спільноти найкращого в регіоні коледжу. ЕПК став першим за рейтинговими показниками якості освіти, кількості студентів та популярністю серед випускників шкіл області.

У своїй привітальній промові ректор Микола Фролов наголосив на тому, що особисто він і весь університетський колектив спільними зусиллями прагнуть створити максимально комфортні для навчання студентів умови. Це – й затишні, відремонтовані, забезпечені новим обладнанням мультимедійні аудиторії, яких в університеті вже нараховується близько 20, й комп’ютерні класи, із яких чотири (на 65 робочих місць) – закріплені за коледжем. Ректор також вручив подяки найактивнішим викладачам і студентам ЕПК, які цього літа працювали у приймальній комісії коледжу.

Багаторічною традицією ЕПК та університету, зокрема, є співпраця із адміністративними структурами та організаціями міста й області. Багато випускників ЗНУ сьогодні займають високі керівні посади, серед них – народні депутати України тощо. Це – і представники адміністрації області та міста, почесні гості свята Едуард Гугнін і Валерій Мостовий. Згадуючи свої студентські роки у стінах університету, вони наголосили на фундаментальних знаннях, які здобули тут, і тих позитивних враженнях, відчутті студентського братства, які назавжди залишилися в кожного з них. Своєю чергою, Віктор Городовенко висловив сподівання, що серед випускників ЕПК ЗНУ незабаром побачать найкращих праників регіону та інших фахівців, яких сьогодні потребує наша молода держава. Гості побажали нинішнім студентам ЕПК здійснення мрій і гарних результатів у навчанні.

Своє звернення адресувала першокурсникам ЕПК і його директор Олена Грибанова. Вона насамперед нагадала про стрімкий розвиток усіх показників, які демонструє коледж протягом періоду свого функціонування на базі ЗНУ, починаючи з 2008 року. Перший його набір складав лише 80 студентів, а сьогодні до загального числа тих, хто навчається на різних спеціальностях, лише цього рік приєдналися майже 300 першокурсників і близько 40 студентів 2 курсу. Невпинно зростає і кваліфікаційний рівень викладачів коледжу, його матеріально-технічна база, програмне забезпечення освітнього процесу. Освітня платформа Moodle дозволяє сьогодні студентам, які з певних причин не мають можливості відвідувати ЗВО, успішно виконувати навчальні плани, отримувати знання, консультації, завдання дистанційно тощо. Зокрема, цю можливість активно використовують провідні спортсмени, учасники міжнародних змагань, олімпійські чемпіони, які навчаються в ЕПК.

Розповіли першокурсникам і про масштабну інфраструктуру університету, яку сьогодні складають 18 факультетів і 4 коледжі, про перспективи навчання та широкі можливості для фахового, особистісного й творчого розвитку. Адже як учасники різноманітних студентських заходів, конкурсів та свят, студенти ЕПК завжди серед перших в університеті.

Присутніх у залі привітали творчі колективи коледжу – хореографічні та вокальні. Зокрема, учасники свята разом виконали Державний Гімн України та Гімн ЕПК. А організатори студентської вікторини перевірили обізнаність першокурсників у реаліях життя коледжу. Ті мали зареєструватися у соцмережі як учасники заходу і в інтерактивному режимі відповісти на низку запитань. Переможця чекав приз – кепка із емблемою ЕПК. Вона дісталася майбутньому правознавцю Ангеліні Зубко. Окрім цього, під час голосування, організатори, які представляли студентське самоврядування коледжу, також з’ясували запити першокурсників, які розподілилися між спортивними, творчими, науковими напрямами та журналістською діяльністю у соцмережах.

Загалом веселі жарти, доброзичлива дружна атмосфера, що панувала в залі цього урочистого дня, продемонструвала готовність молоді активно включитися у навчальний і творчий процес ЕПК.

Після урочистої частини відбулася презентація кураторів і груп за спеціальностями. Учасники святкового заходу розійшлися аудиторіями, де під час тематичної години мали змогу познайомитися ближче один з одним, поспілкуватися із кураторами, які теж підготували для новачків сюрпризи. Насамкінець молодь взяла участь у спільних фотосесіях на різних спеціально облаштованих для цього локаціях – на території студентського містечка та в корпусах.

Коментуючи набір студентів ЕПК у цьому році, його директор Олена Грибанова із задоволенням підкреслила, що молодь цілком усвідомлено підійшла до вибору майбутнього фаху. Це можна було визначити по тому факту, що більшість із них подавали документи лише на одну спеціальність. Отже, ліцензовані обсяги набору по коледжу виконані, а ще 14 дітей учасників АТО отримали додаткові бюджетні місця.

Олена Хлистун