Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Проєкт студентів ЗНУ – учасник програми «Громадський бюджет»: ви маєте змогу проголосувати за їхню ідею благоустрою території поблизу студмістечка (№128)

20.09.2019 13:41 Все Головні новини Університет студентська рада проєктна діяльність студентське самоврядування

Уже з перших днів нового навчального року команда студентської ради ЗНУ виявила неабияку ініціативність і прагнення змінити закладу вищої освіти на краще. Представники студактиву розробили проєкт, мета якого – благоустрій території за навчальним корпусом №6 Запорізького національного університету. Вони подали відповідну заявку до програми «Громадський бюджет», завдяки якій небайдужі мешканці Запоріжжя зможуть віддати голоси за ідеї, на які варто витратити кошти міського бюджету:

Студенти-активісти звертаються до всіх представників колективу ЗНУ з проханням віддати свої голоси за їхній проєкт до 30 вересня. Якщо він переможе, то на облаштування території виділять 300 тисяч грн.

Ось, що вони говорять: «Кожен студент, співробітник знає, про що йде мова. Земельна ділянка, де їздять машини і, де кожен день ти переймаєшся тим, щоб тебе не переїхали; де після дощу неможливо пройти; де не вистачає зони для відпочинку із чашечкою кави.

Кожен з тих, хто мешкає у Запоріжжі, може це змінити!

2 хвилини на те, щоб зареєструватися і проголосувати.

2 хвилини, щоб витрати 300 тисяч грн.

2 хвилини, щоб змінити світ на краще.

2 хвилини, щоб потурбуватись про інших.

2 хвилини...

Підтримай проєкт, не будь байдужим! Голосуй за покликанням: