Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсників Торгового коледжу привітали з Днем знань

Першокурсників Торгового коледжу привітали з Днем знань

05.09.2019 13:55 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Університет Торговий коледж свято День знань

Днями в Торговому коледжі ЗНУ влаштували свято до Дня знань. Головними винуватцями цієї події стали вступники. Цього дня їх урочисто посвятили в студенти-першокурсники цього навчального закладу. Завітали на свято адміністрація та викладачі коледжу, батьки, студенти старших курсів, випускники минулих років.

Ведучі заходу Максим Шаповалов й Єлизавета Іванова, привітали вступників від імені студентів старших курсів. «Вам пощастило навчатись в коледжі з поважною історією та традиціями», – наголосили вони.

Усіх присутніх привітав директор коледжу Олександр Олійник, який зазначив: «всі ми з радістю вітаємо наших першокурсників, гостинно відкриваємо двері для них у нашому коледжі і маємо надію, що вони стануть членами нашої великої студентської родини», – також директор побажав всім студентам терпіння, мудрості на натхнення.

Цього дня студенти першого курсу познайомились зі своїми кураторами груп, якими цього року стали: Анжела Сумма, Галина Кузнєцова, Олена Доля та Маргарита Туровець.

Музичний дарунок для всіх присутніх підготувала студентка 2 курсу Катерина Акульшина, виконавши чудову музичну композицію на флейті.

Після закінчення святкової лінійки на студентів чекала година з кураторами, під час якої вони змогли познайомитися з одногрупниками, дізнатися про розклад занять і з’ясувати організаційні моменти навчального процесу.