Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ продовжує ефективну співпрацю із Сенатом Республіки Польща

ЗНУ продовжує ефективну співпрацю із Сенатом Республіки Польща

На запрошення Сенатора Польщі пана Артура Важохи, а також ректора Гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові, професора Анни Випих-Гавронської до цього польського ЗВО завітала делегація Запорізького національного університету: директор Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського, доктор філософії Ганна Макушинська, завідувач кафедри, проф., д. філос. н., Тарас Бутченко, студенти та слухачі курсів польської мови ЗНУ. Програма перебування передбачала зустріч із керівництвом університету, яке представляли проректор, професор Зигмунт Бонк і директор Університетського центру неперервної освіти пані Сильвія Стахурська.

Під час зустрічі пройшли перемовини щодо співробітництва двох університетів за підписаною двосторонньою угодою. На них обговорили деталі реалізації програм стажування студентів і викладачів, реалізації програм 2D, проведення спільних наукових та освітніх заходів. Разом із цим, наші викладачі й студенти мали надзвичайно цікаву освітню й культурно-дозвіллєву програму: вивчення польської мови, відвідання монастирю на Ясній Гурі – резиденції Матері Божої Королеви Польщі, екскурсії, концерти, зустрічі з письменниками й митцями.

Учасники зустрічі від ЗНУ подякували Сенатору Республіки Польщі пану Артуру Важосі за активну багаторічну підтримку діяльності Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ, а також ректору Гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в м. Ченстохові пані професор Анні Випих-Гавронській – за можливість цікавого співробітництва на благо розвитку та підтримки талановитої молоді – майбутнього наших братніх європейських країн.

Ганна Макушинська,

директор Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2806509339378441