Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація спільного проєкту наукової бібліотеки та факультету журналістики

06.09.2019 10:47 Все Головні новини Факультети Журналістики Наукова бібліотека факультет журналістики арт-простір проєкт фотовиставка

Навчальний рік у АРТ-просторі наукової бібліотеки розпочався з нового спільного проєкту наукової бібліотеки та факультету журналістики «Найкращі майстри Запорізького регіону. Портфоліо». Його відкриттям стала персональна виставка «Світло й душа України» запорізького фотохудожника, фотокореспондента газети «Запорізька правда», члена Національної спілки фотохудожників України Олександра Максимова. Це талановитий майстер художньої фотографії, який спеціалізується на зйомках, як портретів сучасників, так і документальної, жанрової, пейзажної фотографії. Свою творчість митець почав понад тридцять років тому.

Експозиція «Світло й душа України» представляє пейзажі Запорізького краю. У свої роботи пан Олександр додає трохи казки. Адже дива і романтика іноді так потрібні в нашій реальності. Об'ємне світло, музика й трохи любові – такі джерела натхнення для майстра фотографії. Кожен знімок викликає у глядача сплеск емоцій. Модераторами проєкту, який передбачає локації фотомитців Запорізького краю, виступили кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії комунікацій, реклами та зв’язків з громадськістю Катерина Доценко та заступник директора наукової бібліотеки Оксана Агоян.

Виставка діє протягом вересня у науковій бібліотеці (кімн. № 135, 2-й навчальний корпус).

Наукова бібліотека