Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів Запорізького металургійного коледжу запросили до навчання в Інженерному інституті ЗНУ

Ще не закінчилася вступна кампанія поточного року, а викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем Інженерного інституту ЗНУ вже розпочали профорієнтаційну роботу щодо вступу-2020. Днями професор кафедри мікроелектронних інформаційних систем Зоя Ніконова організувала та провела зустріч із викладачами та студентами Металургійного коледжу ЗНУ. Під час її візиту представники коледжу обговорили з гостею плани майбутньої співпраці, визначили пріоритетні напрямки з навчальної, методичної та наукової роботи. Також вони надали пропозиції щодо використання обладнання для проведення практичних занять і майстер-класів зі спеціальності кафедри, домовилися про попередні терміни проведення днів відкритих дверей на кафедрі.

Випускники коледжу, нині студенти кафедри мікроелектронних інформаційних систем, тепло привітали його викладачів з початком нового навчального року, зустрілися зі студентами та розповіли про своє студентське життя в Інженерному інституті. Особливу зацікавленість викликала інформація про нові здобутки викладачів і студентів кафедри, про участь у всеукраїнських і міжнародних виставках, конференціях, місця практики та майбутнього працевлаштування.

Усіх охочих запросили ознайомитися з потрібною інформацією на сайті кафедри мікроелектронних інформаційних систем, відвідати аудиторії й подивитися на неординарні та корисні розробки студентів.

Кафедра мікроелектронних інформаційних систем

Інженерний інститут