Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Запорізьких старшокласників запрошують взяти участь у першій Шкільній Лізі сміху ЗНУ

Запорізьких старшокласників запрошують взяти участь  у першій Шкільній Лізі сміху ЗНУ
11.09.2019 08:55 Все Головні новини Університет культурно-масова робота профорієнтаційна діяльність центр культури Шкільна Ліга сміху

У Запорізькому національному університеті зажди чимало уваги приділяли роботі зі старшокласниками міста й області. Майбутні вступники – не лише бажані гості закладу вищої освіти, але й активні учасники численних наукових, спортивних, культурно-масових заходів. Цього року у ЗНУ розпочинається новий масштабний проєкт для учнів 9-11 класів запорізького краю. Їх запрошують взяти участь у Шкільній Лізі сміху (сезон 2019-2020 рр.).

Співробітники центру культури ЗНУ звертаються до старшокласників, розповідаючи про особливості участі в першій Шкільній Лізі сміху в ЗНУ: «із вами будуть працювати професійні редактори, а оцінювати зіркові тренери. Учасники та переможці Ліги отримають незабутні враження, досвід, подарунки від університету, а найголовніше – грошовий приз та перший кубок Шкільної Ліги Сміху ЗНУ сезону 2019 – 2020 рр.»

Зареєструватися можна за покликанням:

Приходьте 25 вересня 2019 р. о 18.00 на лекторій «Ліги Сміху ЗНУ» за адресою: актової зали навчального корпусу №2 ЗНУ (вул. Жуковського, 66б).