Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові підручники до нового навчального року чекають в науковій бібліотеці

Нові підручники до нового навчального року чекають в науковій бібліотеці

12.09.2019 08:43 Все Головні новини Університет наукова бібліотека освітній процес надходження до книжкового фонду

Готуючись до 2019/2020 навчального року, Запорізький національний університет придбав підручники, навчально-методичні посібники, довідково-енциклопедичні видання для вивчення дисциплін за багатьма спеціальностями та освітніми програмами факультетів. Зокрема, відтепер є нові навчальні видання з основ психології для правоохоронців, менеджменту готельно-ресторанного бізнесу, масових комунікацій, адміністративної процедури, основ рекламного дизайну, основ проектування туристично-рекреаційних комплексів, загального діловодства, логіки, основ публічного адміністрування, інформаційних систем і технологій в готельно-ресторанному та туристичному бізнесі та інших.

До фонду довідкових видань ввійшли навчальні енциклопедичні словники-довідники з історії соціологічної думки, соціології, політології 2019 року видання. Доповнилася 11-м («Трудове право») та 14-м («Екологічне право») томами «Велика українська юридична енциклопедія», що виходить у видавництві «Право». Студенти, які навчаються за спеціальностями «Середня освіта», можуть використовувати для фахової підготовки навчальні посібники «Антибулінг» (Київ, 2019), «100 складних ситуацій на уроках та поза уроками: шукаємо рішення» (друкований та електронний варіанти, Київ, 2018), «Кібернетична акмеологія (теорія і практика моделювання, акселерації та розвитку людини)» (Київ, 2019), «Інклюзивна освіта» (друкований та електронний варіанти), «Типологія та методи виявлення інтелектуально обдарованих старшокласників, схильних до дослідницької діяльності» (Київ, 2018) та інші.

Нові підручники протягом вересня будуть експонуватися на виставці «Нові підручники до нового навчального року» в холі наукової бібліотеки. Університетом передплачено періодичні видання на 2-ге півріччя 2019 року з урахуванням спеціальностей Інженерного інституту ЗНУ. Електронна бібліотека за 2019 рік поповнилася 510 навчальними виданнями, підготовленими науково-педагогічними працівниками ЗНУ та провідних ЗВО України. На сайті наукової бібліотеки нові видання презентують віртуальні виставки «Нові надходження», «Подаровані книги», про всі надходження щомісяця інформує розділ «Нові надходження». Для пошуку навчальних видань радимо скористатися електронним каталогом-on-line або завантажити та встановити мобільний додаток LibClient на свій ґаджет (банер LibClient Android, QR Code на web-сайті http://library.znu.edu.ua/), або завітати до наукової бібліотеки.

Наукова бібліотека