Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ активно триває робота з допомоги студентам в оформленні субсидій: встигніть до 17 жовтня

09.10.2019 11:57 Все Головні новини Студентські гуртожитки первинна профспілкова організація відділ виховної роботи субсидії соціальний захист

Сьомий рік поспіль у ЗНУ триває організована первинною профспілковою організацією кампанія із централізованого оформлення субсидій для студентів – мешканців гуртожитків. Цього року вона проходить під гаслом «Отримати субсидію просто!». Кампанія розпочалася 16 вересня і триватиме до початку грудня. Нагадаємо, що, завдяки добре організованій співпраці ППО ЗНУ, відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності, відділу виховної роботи та районних відділень Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради субсидії на комунальні послуги отримали торік близько 700 студентів університету. Наразі очікується суттєве збільшення їхньої кількості – за рахунок мешканців студентських гуртожитків Інженерного інституту ЗНУ. Більше інформації можна дізнатися за покликанням:

Представники університетської профспілки надають дієву допомогу студентам під час заповнення заяв і декларацій, комплектування необхідної для подання документації, організовують зустрічі із представниками районних відділів соціального захисту населення. На сьогодні до роботи зі студентами ЗНУ задіяні три районні адміністрації Запоріжжя, де розташовані університетські гуртожитки, – Олександрівська, Шевченківська та Дніпровська. Нагадаємо, університетська профспілка надає допомогу тим студентам, які прописані в одному зі студентських гуртожитків. Якщо студент протягом попереднього півріччя не мав інших доходів, окрім стипендії, довідку про доходи надає відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності на запит представників університетської профспілки. Ті особи, які отримували додаткові доходи у вигляді пенсій, соціальних виплат, зарплат або аліментів на власне ім`я, мають додатково надати довідку про доходи, які мали в період із 01 січня по 30 червня 2019 року.

Претенденти на отримання субсидій мають подати пакет документів до університетської профспілки. Вони вказані у рекламному банері. Інші категорії мають самостійно звертатися до відділів соцзахисту населення тих районів, де прописані. Зверніть увагу: завдяки нарахуванню житлової субсидії, за рік студент може зекономити суттєві кошти. Невикористана сума субсидії наприкінці навчального року перераховується і переводиться для оплати гуртожитку на наступний навчальний рік або на особисту пластикову картку студента (для випускників).
 Про цьогорічну кампанії із субсидіювання розповідає заступник голови ППО ЗНУ по роботі зі студентами, профорг економічного факультету Інна Патенко: «Студентські профорги разом із представниками керівництва університетської профспілки й відділу виховної роботи проводять на факультетах та в гуртожитках збори, під час яких розповідають про переваги субсидіювання й про організовану у зв’язку із цим в університеті кампанію, алгоритм подання документів тощо. На сайті ЗНУ (ППО ЗНУ) розміщується інформація, яка буде корисною для тих, хто бажає оформити субсидію. Ознайомитися з цими питаннями студенти також можуть у соцмережах – в Instagram (@studprofkom_znu ) і Телеграм (@ppo_znu ). Згідно графіку ми здійснюємо прийом студентів різних факультетів, а ще один день на тиждень – це середа – ми працюємо зі студентами Інженерного інституту на виїзді. У цій роботі задіяні загалом 15 профоргів факультетів. Наразі ми співпрацюємо з профоргами Інженерного інституту, яких навчаємо нової для них справи, надаємо консультації. Ми готуємо їх до самостійної роботи в цій галузі, що її вони здійснюватимуть вже наступного року».

На сторінці ППО ЗНУ та в соцмережах представлений графік зустрічей із представниками районних відділів соціального захисту населення, які у визначені дні проводитимуть консультації та співбесіди зі студентами, що подали заяви на отримання субсидії. Нагадаємо, що призначення та сума субсидії залежить виключно від доходів студента, незалежно від доходів батьків або форми навчання (за кошти держзамовлення чи за кошти фізичних (юридичних) осіб). За консультаціями з питань субсидіювання можна звернутись до фахівців університетської профспілки та профоргів факультетів, які здійснюють централізовану допомогу студентам: навчальний корпус № 4, кім. 209, 212, 311 із 9.00 до 17.00. Графік прийому студентів за факультетами та інформація щодо оформлення субсидій незабаром з’явиться на сторінці первинної профспілкової організації ЗНУ. Консультації за тел.: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.

Олена Хлистун