Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марія Помазан – переможниця чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійської категорії

13.09.2019 12:00 Все Головні новини Університет спорт параолімпійський спорт штовхання ядра перемога

У м. Бахмут відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійської категорії. Чудові результати продемонстрували під час змагань запорізькі спортсмени. Зокрема, свій гідний рівень вкотре підтвердила одна з лідерок збірної Запорізької області, відома спортсменка, випускниця Запорізького національного університету Марія Помазан.

Вона стала чемпіонкою України у секторі штовхання ядра, с результатом 12 м 86см, та виграла метання диска — 28 м 14 см.

За результатами чемпіонату України спортсменка пройшла відбір на чемпіонат світу, який восени відбудеться в Дубаї.

Варто нагадати, що минулого року вона виборола «золото» зі штовхання ядра на чемпіонаті Європи з легкої атлетики для паралімпійців у Берлині (Німеччина). А ще, у 2012 році на паралімпіаді, як походила в Лондоні, Марія Помазан здобула «золото» за штовхання ядра та «срібло» за метання диску. А паралімпіада-2016, що проходила в Ріо-де-Жанейро, принесла їй ще одну срібну нагороду. У 2017 році спортсменка у складі національної паралімпійської збірної взяла участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики для паралімпійців у Лондоні. У змаганнях зі штовхання ядра Марія додала до перемог українських спортсменів ще одну, виборовши золоту медаль.