Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті для першокурсників провели свято-конкурс «Don’t burst»

В Інженерному інституті для першокурсників провели свято-конкурс «Don’t burst»

В Інженерному інституті ЗНУ для студентів влаштували свято-конкурс, яке організатори називають «Битва вареників». До цього свята його студенти факультету будівництва та цивільної інженерії самі приготували понад 10 кілограмів вареників! Вони смажили цибулю, принесли сметану, зелень і, звичайно ж, напої. Але святкову «вареничну атмосферу» створювали не лише смачні страви, а й жвавий та веселий супровід ведучих – голови студентського самоврядування Максима Чернишова (ФМ), голови культурно-масового сектору студентського самоврядування Мирослава Клюквачьова (ФБЦІ) й, безумовно, неординарна добірка пісень «смачної» тематики.

І ось настала довгоочікувана мить: всі, хто зареєструвався як учасники і навіть ті, хто не встиг це зробити, зібралися біля центрального входу до Інженерного інституту Запорізького національного університету. Під дружні оплески вболівальників, серед яких були й учні навколишніх шкіл, учасники гри мали з’їсти по 40 вареників і, до того ж, дуже швидко, бо саме ті, хто впорався першими й стали переможцями. Перше місце посів цінитель національної кухні студент І курсу ФБЦІ Олександр Лебедєв, який впорався за 4 хвилини 8 секунд!

У конкурсі взяли участь лише дві дівчини, серед них першокурсниця Катерина Маркіна. Катя – одна з переможців. Дівчина розповіла, що незважаючи на те, що активно займається спортом, не змогла встояти та взяла участь у конкурсі, бо завжди можна побалувати себе веселими та смачними розвагами.

Усі переможці отримали грамоти із зображенням гоголівського Пацюка і, звичайно ж, гарний настрій на цілий день. Розповідаючи про веселу подію, Максим Чернишов сказав, що організуючі «Битву вареників», вони хотіли показати першокурсникам і не тільки їм, що в Інженерному інституті ЗНУ є не лише навчання, а й те, що в студентів дуже веселе і креативне життя, й навіть можна смачно поїсти, граючи. Проведення таких заходів покликане й допомогти першокурсникам адаптуватися до нового для них студентського життя.

Ініціатором свята став щойно обраний голова культмасового сектору сенату Інженерного інституту Мирослав Клюквачьов. Розповідаючи, чому обрали саме таку тематику свята, хлопець сказав: «Ми бажали зробити щось цікаве, що буде пов’язано з гарним настроєм і з національними традиціями. Ось і обрали проведення конкурсу з такою «крутою» стравою, як вареники, які варила більше двох годин Каріна Костерна».

Навчальний рік тільки розпочався, й попереду в наших студентів ще багато веселих і незабутніх подій. І вже незабаром ще один факультет порадує студентів яскравим і креативним святом.

Інженерний інститут