Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У Науковій бібліотеці запроваджується штрих-кодова технологія в обслуговуванні користувачів

13.09.2019 12:03 Все Головні новини Наукова бібліотека освітній процес обслуговування читачів читацькі квитки

Наукова бібліотека ЗНУ почне новий навчальний рік із ще однієї новації: запроваджується штрих-кодова технологія в обслуговуванні користувачів. Для студентів-першокурсників Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу відтепер студентські квитки стануть одночасно читацькими квитками.

Штрих-коди студентських квитків будуть зчитуватися спеціально придбаними сканерами за допомогою програмної системи «УФД/Бібліотека» і автоматично відображатися у базі «Читач» в формулярі користувача.

Запис студентів перших курсів денної форми навчання бакалаврату, магістратури та Економіко-правничого коледжу буде здійснюватись за наявності студентського квитка на базі штрих-кодової технології на науковому абонементі (навч. корпус № 2, кімн. № 140).

Пропонуємо кураторам або старостам груп узгодити графік видачі підручників за телефоном 289-12-20 або особисто звернутись до навчального абонементу (навчальний корпус № 2, кімн. № 14).

Студенти та науково-педагогічні працівники Інженерного інституту можуть користуватися науковою бібліотекою за читацькими квитками бібліотеки Інженерного інституту, відповідно читацькі квитки наукової бібліотеки дійсні й в бібліотеці Інженерного інституту.

За номером студентського квитка або читацького квитка також можна замовити книжкові та періодичні видання з фонду наукової бібліотеки через електронний каталог у режимі оn-line (http://library.znu.edu.ua, link Електронний каталог).

Наукова бібліотека