Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ активно набирає майбутніх вступників на підготовчі курси

ЗНУ активно набирає майбутніх вступників на підготовчі курси

13.09.2019 14:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси профорієнтаційна діяльність підготовка до ЗНО

Із 30 серпня в Запорізькому національному університеті розпочався прийом заяв на восьмимісячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. За цей час до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування завітали чимало майбутніх вступників та їхніх батьків, щоб подати заяви на підготовчі курси. За словами начальника відділу Галини Микитів, загалом на вечірню та заочну форми подали заяви більше 80 слухачів. На сьогодні найбільшою популярністю серед майбутніх вступників користуються факультети фізичного виховання, менеджменту, юридичний, іноземної філології, журналістики, біологічний та економічний.

Слухачі курсів охоче діляться своїми планами щодо наступного вступу до закладу вищої освіти та розповідають про те, яку, на їхню думку, роль мають відіграти в цьому заняття на курсах. «Про підготовчі курси я почув від своїх друзів, які вже були їхніми слухачами, а потім успішно поступили до ЗНУ. А згодом більше дізнався на офіційному сайті університету. Я вибрав для глибшого опрацювання чотири предмети: українська мова та література, іноземна мова (англійська), історія України та математика. У моїх планах –вступати до Запорізького національного університету на математичний факультет», – поділився своїми намірами Артем Кеда. «Про підготовчі курси я дізналася від своїх знайомих, які мені їх порекомендували. Навчання на курсах в Запорізькому національному університеті – це гарна база для успішного проходження ЗНО, а отже, для майбутнього вступу до університету»,– підтримала його ще одна слухачка курсів Тетяна.

Нагадуємо, що заняття починаються із 16 вересня 2019 р. та триватимуть до 15 травня 2020 року. Організатори курсів, працівники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, подбали про те, щоб старшокласники змогли обрати зручне місце для занять. Вони займатимуться, за вибором, або в навчальному корпусі № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66б) або в Інженерному інституті Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).

Деталі:

Аліна Бєломийцева