Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-волонтери ЗНУ приєдналися до важливої громадської акції

Студенти-волонтери ЗНУ приєдналися до важливої громадської акції

13.09.2019 15:34 Все Головні новини Університет гуртожитки відділ виховної роботи громадська акція волонтерська діяльність

Дванадцятого вересня в Олександрівському районі міста відбувся черговий рейд у рамках акції проти реклами наркотиків на стінах будівель. До участі у заході, яка проходила під гаслом «Говоримо "ні" графіті наркоадрес на території Олександрівського району!», цього дня приєдналися представники районної адміністрації, поліції, студенти закладів вищої освіти, зокрема Запорізького національного університету, представники громадської організації «Пошук зниклих людей» та громадського формування «Оберіг», молодіжної ради профспілкової організації регіональної філії «Придніпровська залізниця», а також інші небайдужі мешканці Запоріжжя.

Серед учасників рейду були – безпосередній її ініціатор, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий, його заступник Світлана Даркова та завідувач сектору по культурі та спорту Лариса Середа. Вони організували роботу груп волонтерів, роздали всім робочі матеріали – відерця та балончики з фарбою, малярні пензлі, робочі рукавиці.

Групу студентів ЗНУ, а це – 23 мешканці гуртожитків №№ 3 та 4, очолили співробітники відділу виховної роботи: начальник відділу Світлана Кондратенко й фахівець Олександр Носенко та голова студентської ради гуртожитку Ярослав Сьомик. Окрім студентів, роботу виробничих колективів та небайдужих містян координували голова первинної профспілкової організації Запорізького моторовагонного депо Андрій Хижній та голова ГО «Пошук зниклих дітей» Олександр Курінний.

Аби привернути увагу міської громадськості до проблеми, учасники акції розділилися на групи по 4-5 осіб і розійшлися по вулицях, щоб виявити та зафарбувати рекламні написи на будинках, парканах, зупинках тощо. Цього дня рейд охопив район від вулиці Костянтина Великого (залізничний вокзал «Запоріжжя-2») – до парку біля навчального корпусу ЗНУ №8 та центральної прохідної ПАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», а також – униз у напрямку проспекту Соборний – до вулиці Жуковського. Під час рейду було зафарбовано понад 300 графіті.

Організатори акції наголошують, що такі рейди триватимуть щочетверга. До участі в них можуть приєднатися усі небайдужі громадяни.

Фотогалерея:

Олена Хлистун