Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет у рамках профорієнтаційної діяльності співпрацює з батьками вступників

У школах знов закипіла навчальна робота. Особливо актуальна вона для випускників 11 класів та їх батьків. І це зрозуміло – необхідно оптимально організувати навчання, розподілити навантаження, обрати місце майбутнього навчання та спеціальність, результативно завершити шкільне навчання та одразу вирішити питання вступу до ЗВО. Для того, щоб допомогти правильно зорієнтуватись у непростих обставинах, для одинадцятикласників та їхніх батьків співробітники шкільних адміністрацій проводять велику кількість роз’яснювальних заходів, обговорюють ці питання на батьківських зборах. Розуміючи це, представники Запорізького національного університету докладають чимало зусиль для того, щоб своєчасно допомогти учням і батькам, у тому числі довести корисну інформацію про навчання в нашому найпотужнішому в регіоні закладі вищої освіти.

Згідно з загальноуніверситетськими та власними планами профорієнтаційної роботи математичний факультет бере активну участь в інформуванні батьків випускників шкіл про правила вступу до ЗВО на 2020 рік і про переваги навчання в ЗНУ. Зокрема, 12 вересня відбулись батьківські збори в 11-А класі інформаційного профілю Запорізького багатопрофільного ліцею № 62, класний керівник якого – Катерина Прохорова. У цих зборах взяв участь заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман. Кількість учасників заходу: 21 особа. Обговорювались такі актуальні питання, як де навчатись: у Запоріжжі чи в іншому місті, як обрати предмети для ЗНО, які фактори варто враховувати при підготовці до випуску і під час вступної кампанії, у чому полягають переваги навчання в Запорізькому національному, за якими спеціальностями пропонується навчатись у нашому ЗВО і, зокрема на математичному факультеті, які спеціальності найбільш перспективні для учнів інформаційного класу?

Особливу увагу було приділено місцю Запорізького національного університету на регіональному та українському ринках освітніх послуг, досягненням ЗНУ в галузі розбудови освітнього простору, сайту ЗНУ та, зокрема сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтаційної роботи та працевлаштування. Присутні на зборах батьки з увагою вислухали інформацію, ставили цікаві питання. Батьків разом із випускниками і класним керівником було запрошено до ЗНУ на екскурсію, взяти участь у безкоштовних тренінгах ЗНО й, звичайно, на День відкритих дверей.

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи