Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсників Економіко-правничого коледжу запросили до «Школи волонтерів»

Першокурсників Економіко-правничого коледжу запросили до «Школи волонтерів»

16.09.2019 11:37 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спеціальність «соціальна педагогіка» освітній процес візит волонтерство

Наприкінці минулого тижня до Економіко-правничого коледжу ЗНУ завітали співробітники Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя». У рамках курсу «Вступ до спеціальності» вони познайомилися з викладачем курсу Катериною Тарасової та зі студентами та студентками 1 курсу спеціальності «соціальна педагогіка». Як зазначають представники благодійного фонду, «із перших хвилин нашого знайомства стало зрозуміло:  ці майбутні соціальні педагоги мають неабияку зацікавленість у волонтерській діяльності та пов’язують своє майбутнє з обраною професією. А отже, ми на одній хвилі добра і позитиву».

Наприкінці минулого тижня до Економіко-правничого коледжу ЗНУ завітали

Про переваги та особливості волонтерства в сучасному світі дівчатам та хлопцям охоче розповів менеджер по роботі з волонтерами Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» Юрій Вдовцов. Він на власному прикладі щодня демонструє, що волонтерство – це круто, модно, стильно та сучасно, і що, завдяки цьому, можливо вибудувати власну успішну кар’єру! Цього року Юрій отримав премію від Кабінету Міністра «За розвиток волонтерства в Україні серед молоді». А щоб студенти ЕПК на довго не відкладали можливість спробувати себе як волонтер чи волонтерка, їх запросили взяти участь у проєкті «Школа волонтерів», яка стартує вже у жовтні 2019 року. Кожний його учасник не тільки зможе здобути знання, вміння та практичні навички, але й отримати сертифікат щодо навчання в «Школі волонтерів».

Анкету учасника/учасниці можна заповнити за покликанням:

Заявки приймаються до 01 жовтня.

Звертаючись до студентів, представники благодійного фонду закликають: «Наші тренери і тренерки вже готові ділитися досвідом! Тож, якщо шукаєте себе у волонтерстві, гайда до нас! Буде файно!».

Більше фотографій за покликанням:

Ірина Ярко,

PR-менеджер Благодійного Фонду «Карітас Запоріжжя»