Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студактив ФСУ організував цікаві заходи для першокурсників

Студактив ФСУ організував цікаві заходи для першокурсників

16.09.2019 08:53 Все Головні новини Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління студентська рада студентське самоврядування адаптація першокурсників квест

Традиційно на початку осені студентська рада факультету соціології та управління організовує для своїх першокурсників низку цікавих заходів. Першим серед них стало знайомство зі студрадою у форматі «відкритого мікрофона», яке пройшло в приємній атмосфері на траві біля навчального корпусу № 6. Навіть погана погода не змогла зіпсувати позитивний настрій слухачів.

Дванадцятого вересня на території студентського містечка ЗНУ учасники проходили спортивно-інтелектуальний квест. На восьми ігрових куточках вони виконували завдання на кмітливість, швидкість, креативність і, головне, – на взаємодопомогу. Головною метою інтерактивної гри стало знайомство груп між собою та орієнтування на території університету.

У змаганнях взяли участь чотири збірні команди – між собою змагалися соціологи, політологи, управлінці, а також соціальні робітники разом із філософами,

На визначених пунктах колективи команд повинні були не тільки правильно виконати завдання квесту, а й виявляти  групову активність і взаємну підтримку. Оцінювали учасників за такими критеріями: ефективність командної діяльності, креативність, результативність у досягненні поставленої мети. За кожен етап квесту максимальною оцінкою могла бути «десятка».

Під час гри першокурсники виявили енергійність, прагнення до перемоги, творчо підійшли до виконання завдань. А найголовніше – приємно провели час у веселій та доброзичливій студентській компанії. Загалом у квесті взяло участь понад 50 студентів. Соціологи та соціальні працівники набрали однакову кількість балів. Переможці та учасники будуть нагороджені подарунками під час посвяти у студенти, яка відбудеться вже зовсім скоро.

Раїса Волошина,

факультет соціології та управління