Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Першому проректору Олександру Бондарю і проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку вручили Почесні грамоти Верховної Ради України

Першому проректору Олександру Бондарю і проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку вручили Почесні грамоти Верховної Ради України

Першому проректору Олександру Бондарю  і проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку  вручили Почесні грамоти Верховної Ради України
16.09.2019 16:34 Все Головні новини Університет ректорат нагородження Почесна грамота Верховної Ради України

Шістнадцятого вересня в Запорізькому національному університеті відбулося урочисте нагородження державними відзнаками першого проректора Олександра Бондаря та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука. Ректор ЗНУ Микола Фролов виконав почесну місію та вручив грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», а також – нагрудні знаки Олександру Григоровичу та Геннадію Миколайовичу.

Вітаючи нагороджених, Микола Олександрович зазначив, що всі присутні на ректораті радіють гідному пошануванню зусиль колег, спрямованих на розвиток вітчизняної освіти та науки на державному рівні, пишаються ними й бажають їм подальших успіхів. Також він від імені всього численного колективу Запорізького національного університету подякував проректорам за довгі роки натхненної й плідної праці, спрямованої на перетворення ЗНУ на провідний заклад вищої освіти півдня України.

Нагадаємо, що наукова, освітянська й адміністративна діяльність обох нагороджених упродовж довгого часу була нерозривно пов’язана з історією розвитку ЗНУ. Олександр Бондар у 1996 році закінчив юридичний факультет тоді ще Запорізького державного університету. Із 1996 року до 1997 року він був асистентом кафедри цивільного права юридичного факультету ЗДУ, а потім, до 1999 року – викладачем кафедри земельного та екологічного права юридичного факультету. Із 1999 року до вересня 2005 року Олександр Григорович обіймав посаду старшого викладача кафедри земельного та екологічного права, а з 2000 року він був заступником декана юридичного факультету з навчальної роботи. 11 жовтня 2005 року Олександр Григорович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 – «земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» на тему «Земля як об’єкт права власності за земельним законодавством». А 28 липня 2015 року він захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора юридичних наук. Коло його наукових інтересів пов’язане із земельним правом України. Професор здійснює керівництво дипломними та магістерськими роботами студентів юридичного факультету. На сьогодні обіймає посаду першого проректора Запорізького національного університету.

Своєю чергою, Геннадій Васильчук у 1983 році вступив на перший курс історичного факультету тоді ще Запорізького державного педагогічного інституту. Із 1984 по 1986 рр. проходив службу в лавах Збройних Сил. У 1989 р. перевівся для продовження навчання до історичного факультету Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчив у 1990 р. з відзнакою. Із 1990 по 1993 рр. навчався в аспірантурі на кафедрі новітньої історії України історичного факультету Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Захистив кандидатську дисертацію. Починаючи з 1987 р., працював за сумісництвом учителем історії та географії у вечірніх школах Запоріжжя та Києва. У 1994-1996 рр. працював на посадах асистента, старшого викладача кафедри історії України Українського державного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. З 1996 по 2005 рр. працював на посадах доцента кафедри історії України та кафедри всесвітньої історії Запорізького національного університету. У 2008 р. захистив докторську дисертацію. Із вересня 2007 р. він – професор кафедри загальноправових дисциплін Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського національного університету внутрішніх справ МВС України. Із листопада 2008 р. – професор кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін ЗНУ. Із квітня 2009 р. – завідувач відділу аспірантури і докторантури ЗНУ. Із жовтня 2009 р. – директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг ЗНУ. У вересні 2014 року призначений проректором з наукової роботи Запорізького національного університету.

Колектив ЗНУ щиро вітає Олександра Григоровича й Геннадія Миколайовича та бажає їм подальших вагомих здобутків на науково-освітянській ниві!

 

Схожі новини