Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філософський клуб «Магістерій» ФСУ відкрив новий робочий сезон

Філософський клуб «Магістерій» ФСУ відкрив новий робочий сезон

Філософський клуб «Магістерій» ФСУ відкрив новий робочий сезон
17.09.2019 09:21 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління засідання дискусійного клубу освітній процес

Тринадцятого вересня в ЗНУ відбулося перше в цьому навчальному році засідання філософського дискусійного клубу «Магістерій». Розпочати сезон вирішили з обговорення однієї з найгарячіших тем сьогодення, –  змін в порядку закриття академічної заборгованості. Захід пройшов у форматі мозкового штурму, а провідною темою стала «Метафізика студентського боргу». Філософи досліджували сутність явища академічної заборгованості, а також розробляли практичні рекомендації з її попередження та ліквідації. Захід відвідали студенти різних спеціальностей та курсів факультету соціології та управління. Також на зустріч завітала виконувач обов’язків декана факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова.

Кожен учасник зміг висловити свою думку щодо причин виникнення академічної заборгованості у студентів. Проблему дослідили з різних боків, відзначивши, що відповідальність за виникнення боргів може бути покладена як на самих студентів, так і на викладачів й органи управління. Серед основних передумов появи проблем зі навчанням учасники дискусійного майданчика виділили психологічні аспекти індивіда, на кшталт прокрастинації та міжособистісних конфліктів, а також – загальноукраїнські феномени, зокрема, нерозвиненість вітчизняної освітньої культури. Через брак часу та надзвичайно жваве обговорення розробку практичних рекомендації учасники заходу продовжили в Telegram-чаті Магістерію. Також там можна знайти інформацію щодо подальших засідань та запропонувати власну тему для обговорення:

https://t.me/magisteriy_club

 

Віктор Яценко,

Раїса Волошина

 

Схожі новини