Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті обговорили перспективи участі в проєктах Erasmus+

В університеті обговорили перспективи участі в проєктах Erasmus+

24.09.2019 11:08 Все Головні новини Проєктна діяльність грантові заявки всі факультети коледжі

Двадцять третього вересня під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова відбулася зустріч із представниками факультетів та коледжів ЗНУ щодо участі нашого ЗВО в грантових програмах Erasmus+. Участь у нараді взяли: в.о. начальника відділу проєктної діяльності Олена Бойка і доцент кафедри німецької філології і перекладу, учасник багатьох міжнародних програм Олена Тупахіна. Під час заходу було наголошено на позитивній динаміці, яку демонструє наш університет у рамках програм Жана Моне. На сьогодні в ЗНУ виконується три такі проєкти, а також два проєкти Erasmus+ KA2.

Доцент кафедри німецької філології і перекладу Олена Тупахіна надала детальний аналіз висновків, наданих експертами Європейської комісії на проєкти, подані цього року. Більшість із них отримали при оцінці європейськими експертами високі бали, що межують з прохідними. Олена Володимирівна зауважила, що незалежні експерти відзначили загальний високий рівень дизайну проєктів, обґрунтування ідей та концепцій. Разом із тим, було звернуто чимало уваги на пункти, які отримали зауваження експертів, через які проєкти не отримали фінансування. Під час наради було наголошено на необхідності повторного подання заявок після їх доопрацювання, визначені терміни написання заявок, які цьогоріч подаватимуть для участі в програмах Erasmus+. Акцентувалась увага на необхідності більш чіткого обґрунтування релевантності проєктів цілям ЄС, врахування тематики, запропонованої як пріоритетної у межах «відкритого вікна» для України на поточний рік, інші аспекти. Юрій Каганов наголосив, що є всі підстави сподіватись на нарощування показників у галузі проєктної і грантової роботи у Запорізькому національному університеті, як одному з вагомих чинників розвитку на шляху до регіонального європейського ЗВО.