Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Вперше в University» – студрада біологічного факультету допомагає першокурсникам адаптуватися до студентського життя

25.09.2019 12:58 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет адаптація першокурсників у ЗНУ школа першокурсника проєкт вперше в University студрада

Для більш легкої адаптації першокурсників у Запорізькому національному університеті представники студентської ради ЗНУ активно впроваджують у життя проєкт «Школа першокурсника», до участі в якому долучаються усі охочі студенти. У рамках Школи реалізуються різноманітні цікаві ідеї. Як розповів заступник голови студентської ради біологічного факультету Данило Карабаєв, студактив біофаку теж приділяє значну увагу адаптації першокурсників до нового для них студентського життя. Цього року на факультеті як дочірній від «Школи першокурсника ЗНУ» розпочато проєкт «Вперше в University». Його провели в конференц-залі факультету. В цей день студентська рада зустрічала студентів першого курсу. Метою «Вперше в University» стала допомога першокурсникам швидко адаптуватися в освітній системі, яка дуже відрізняється від шкільної.

Під час заходу доповідачами були голова студентської ради біофаку Інна Аврамець, а також Данило Карабаєв і Єлизавета Кобилянська. В цікавій і доступній формі вони розповіли новачкам про навчання в університеті й як адаптуватися до нового середовища. Звернули студенти-активісти увагу на те, як працює рейтингова система й система оцінювання. Данило Карабаєв детально розповів першокурсникам про стобальну систему, з чого вона формується й як набрати необхідні бали. Поділившись своїми враженнями про студентське життя, Інна Аврамець запропонувала приєднатися до різних напрямків роботи студентської ради факультету, а також закликала першокурсників не залишатися осторонь студентського життя.

Єлизавета Кобилянська, намагаючись всіляко зацікавити й привернути увагу слухачів до активної участі у студентському житті, розповіла новачкам про традиції посвяти в студенти. Дівчина запросила присутніх взяти участь у творчому конкурсі «Кубок першокурсника», який відбудеться цієї осені, а також у інших цікавих проектах. Розповідаючи про проект, Данило Карабаєв підкреслив, що для того, щоб передавати досвід студентського життя наступним поколінням, студентська рада біологічного факультету планує спільно зі старшими курсами продовжувати «Вперше в University» щороку в перший чи в другий тиждень вересня.

Біологічний факультет