Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На студентській спортивно-оздоровчій базі ЗНУ «Славутич» упродовж літа відпочили понад 400 осіб

26.09.2019 12:56 Все Головні новини Студентська спортивно-оздоровча база «Славутич» первинна профспілкова організація ЗНУ літній відпочинок

Цього літа на студентській спортивно-оздоровчий базі «Славутич» відпочили та оздоровилися 425 викладачів, співробітників університету, студентів та членів їхніх родин, а також інших осіб. Як відзначають співробітники профспілки, найбільш насиченим цього разу видався перший заїзд (28.06-07.07), під час якого на базі побували понад 100 відпочивальників.

Головний бухгалтер первинної профспілкової організації ЗНУ Світлана Носова повідомила, що до особливостей цього літнього сезону в студентському таборі відпочинку варто віднести значну кількість представників університетської спільноти, які скористалися можливістю придбати десятиденні путівки. Тоді як у попередні роки більшість приїздили на кілька днів.

Протягом шести заїздів тут відпочили майже 70 викладачів, близько 40 співробітників, до 10 студентів, а також – понад 50 дітей. Грошові надходження за реалізовані путівки цього року склали майже 500 тис грн, при цьому з них на оздоровлення членів профспілки освітян за рахунок коштів ППО ЗНУ надійшло 38500 грн.

Варто відзначити, що силами співробітників адміністративно-господарської частини ЗНУ постійно підтримується та оновлюється матеріальна база «Славутича». Для відпочивальників працює їдальня на території табору. Здійснюється подача теплої води в душові. Зелені насадження, квітники, дерева, а також обладнані лавочками зони відпочинку створюють затишок і комфорт для мешканців бази.

Своїми враженнями від літнього відпочинку поділився завсідник, який постійно відвідує ССОТ «Славутич» разом із сім’єю та друзями, професор кафедри фізичної культури і спорту Роман Клопов: «Традиційно влітку ми виїздимо на відпочинок зі своєю дружною компанією: друзями та членами родин. Цього сезону також я разом із дружиною та донькою перебували на університетській базі ‘’Славутич’’ два заїзди поспіль у серпні – це 20 днів. Усі залишилися задоволені комфортними умовами, які передбачені в кімнатах корпусу, чистотою територій та пляжної зони. Не останнє значення для вибору відпочинку має і цінова політика, яка є доволі помірною. Вдячні за гарний відпочинок керівництву університету та бази ‘’Славутич’’, а також членам профспілки, які підтримують цю важливу для представників університету спільноти можливість оздоровитися».

Олена Хлистун