Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному коледжі День відкритих дверей зібрав вступників і їхніх батьків

Двадцять дев’ятого вересня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету відбувся День відкритих дверей. Такий захід – це чудова можливість поспілкуватися зі завідувачами відділень, викладачами та студентами різних спеціальностей. Тож, скориставшись наданою можливістю, до коледжу завітали старшокласники й їх батьки.

Із вітальними словами до гостей звернулися заступник директора з виховної роботи Світлана Усова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, відповідальний секретар відбіркової комісії Юлія Барінова, завідувач підготовчими курсами Алла Топач. Вони звернули увагу гостей, що навчання в Запорізькому гідроенергетичному коледжі – це можливість отримати освіту за денною та заочною формами за таким спеціальностями, як «видавництво та поліграфія», «прикладна механіка», «будівництво та цивільна інженерія», «теплоенергетика», «галузеве машинобудування», «гідроенергетика», «фінанси, банківська справа та страхування», «маркетинг», «підприємництво, торгівля та біржова діяльність; облік і оподаткування».

Звернули доповідачі увагу й на те, що на майбутніх студентів чекає не лише навчання, а й насичене студентське життя: участь у спортивних і молодіжних подіях Запоріжжя, заняття в багатьох спортивних клубах і секціях, які працюють у коледжі, можливість під час навчання спробувати себе як дизайнера, журналіста чи майстра web-дизайну. Проявити творчі здібності на сцені тощо.

Розповіли старшокласникам і про строки подачі заяв та документів до вступу в коледж, ознайомили з переліком документів для вступу, а також розповіли, як абітурієнти складають вступні екзамени. Але до вступних іспитів треба ретельно підготуватися, і старшокласникам допоможуть у цьому підготовчі курси для вступників, запис на які тривав і під час дню відкритих дверей.

Щоб у гостей заходу лишилися найбільш повні й позитивні враження про коледж, їм продемонстрували цікаві фільми й презентації. Наприкінці офіційної частини представники адміністрації ЗГЕК ЗНУ надали вичерпні відповіді на запитання учасників дня відкритих дверей.

Після зустрічі в актовій залі гостей запросили приєднатися до цікавої екскурсії коледжем. Старшокласники й їх батьки відвідали чисельні лабораторії, навчальні аудиторії й спортивні зали. Дуже пізнавальною ц неординарною була екскурсія й до музею ЗГЕК ЗНУ.

Запорізький гідроенергетичний коледж дякує всім, хто завітав на День відкритих дверей і з нетерпінням чекає на зустріч зі своїми гостями вже як зі слухачами підготовчих курсів, а з вересня наступного року – як зі студентами ЗГЕК ЗНУ!

Інженерний інститут