Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели тренінг для учасників бізнес-інкубатора економічного факультету

У ЗНУ провели тренінг для учасників бізнес-інкубатора економічного факультету

01.10.2019 09:04 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор тренінг

На економічному факультеті відбулося чергове зібрання учасників бізнес-інкубатора, де обговорювалися проблеми та можливості започаткування власного бізнесу. У засідання взяли участь студенти нашого ЗВО, декан економічного факультету Алла Череп, координатор бізнес-інкубатора Андрій Линенко, а також поважний гість – Віктор Мокшанов, який провів бізнес-тренінг для присутніх.

Спікер – директор і водночас засновник видавництва «Вектор», яке вже тривалий час успішно працює на ринку з надання поліграфічних і видавничих послуг. Віктор Мокшанов отримує задоволення від того, чим займається, а розвиток його бізнесу забезпечує йому фінансову свободу. Підприємець на засіданні бізнес-інкубатора в ЗНУ дав цінні практичні поради, що стосувалися започаткування прибуткової справи, відповів на запитання як викладачів, так і студентства, навів низку цікавих прикладів зі спеціалізованої літератури, поділився власним досвідом підприємницької діяльності.

Також учасники розглянули питання саморозвитку, набуття навичок спілкування з клієнтами та партнерами. За словами присутніх студентів, це був надзвичайно цікавий тренінг, що дав кожному з його учасників корисні знання, мотивував на досягнення цілей, самореалізацію та надихнув на підкорення нових вершин.

Анастасія Безугла,
2 курс економічного факультету, спеціальність "міжнародна економіка"