Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував новий проєкт із медіаграмотності для Запорізької області

У ЗНУ стартував новий проєкт із медіаграмотності для Запорізької області

02.10.2019 10:09 Все Головні новини Факультети Журналістики Іноземної філології Університет Факультет журналістики факультет іноземної філології проєктна діяльність медіа грамотність тренінги

«Медіаграмотність у регіонах України» – проєкт під такою назвою днями стартував у ЗНУ за підтримки німецької організації «Interlink Academy» та Посольства Німеччини в Україні. 12 представників міст і сіл Запорізької області протягом чотирьох днів опановували нові знання з медіаграмотності та розвивали свої тренерські навички, аби в майбутньому розширювати коло медіаграмотних громадян у своїх регіонах.

На початку заходу учасників привітав проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, зауваживши, що Запорізький національний університет має значний досвід реалізації заходів і довгострокових ініціатив із медіаграмотності, тому не випадково, що новий проект у співпраці з німецькими партнерами організовано саме на базі нашого університету.

Тренерами проекту стали німецький журналіст і медіатренер Ерік Альбрехт, доценти ЗНУ Олександра Головко ( факультет іноземної філології) і Катерина Сіріньок-Долгарьова (факультет журналістики), які зосередили увагу на методології проведення тренінгів, журналістських стандартах, різновидах неякісної інформації у медіа тощо. Після проведення тренінгу для тренерів вони стануть менторами учасників під час їх роботи над власними тренінгами, які протягом жовтня-листопада будуть реалізовані у Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, Гуляйполі та інших містах і селах області. Результати буде підбито 1-2 грудня, коли учасники знову завітають до ЗНУ на завершальний етап проекту.